Alpha Protocol CZ

Nové
129,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 30.11.
Kód produktu: 37123

SEGAnevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letčeské titulky

POPIS: Alpha Protocol CZ [PC DVD]


Thorton, Michael Thorton. Čerstvý absolvent špionážní školy CIA se pouští do akce. Nad východní Evropou je sestřeleno dopravní letadlo a jste to právě Vy - Michael Thorton, kdo musí vypátrat viníky. Že to nebude nic snadné je zřejmé už z toho, že útok byl proveden nejmodernější americkou protivzdušnou raketou, která se nějak dostala do nepovolaných rukou.

Čeká na Vás zásadní rozhodnutí - jste jediný, kdo se může dopátrat pravdy, ale abyste vyřešili svůj první úkol, budete se muset pustit do vyšetřování na vlastní pěst. Využít tzv.. Alpha Protocol, který platí pro agenty v nejpřísnějším utajení .


 • Važte slova - rozhovory s postavami mají přímý dopad na Váš vztah k nim i na rozplétání zápletky, plnění úkolů i přístup k nejrůznějším předmětem a zbraním. Komu a kdy uvěříte?
 • Zvolte si svůj styl - nejen rozhovory můžete vést různým stylem, Váš herní styl promítněte i do dovedností svého agenta - bude vynikat v boji muže proti muži, mít mušku ostrostřelců, nebo například ovládat bezchybně nejmodernější špiónské nářadí?
 • Doplňte arsenál - k dispozici máte nejrůznější zbraně a doplňky k nim, zkombinujte je tak, abyste byli připraveni vyřešit každý problém.
 • Osud ve svých rukou - hra zohlední každé vaše rozhodnutí - necháte cíl uniknout a využijete ho jako návnadu, nebo zabijete nepřítele navzdory příkazem shora? Rozhodnutí je jen na Vás, všechny cesty vedou k cíli - i když ten může být pokaždé jiný.

 • Alpha Protocol CZ
  bylo přidáno do katalogu 04. 05. 2009.

  Související produkty

  Recenze Alpha Protocol CZ

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky