Bazar - mobily


V sekci bazar mobilů najdete mobilní telefony, které jsme vykoupili od našich zákazníků. Na všechny tyto mobilní telefony poskytujeme záruku 12 měsíců, v případě rozbaleného balení nebo nového telefonu z výkupu poskytujeme záruku 24 měsíců V případě objednání telefonu přes e-shop, když nemáte možnost si ho vyzkoušet na prodejně, poskytujeme až 14 dní kdy nám můžete mobilní telefon vrátit nebo si ho vyměnit za jiný.
Mobily jsou označeny v třídách:
Nové zboží - jedná se o nový zaplombován kus telefonu, ještě neotevřený (např .: zákazník ho dostal u operátora a donesl ho k nám na výkup).
Rozbalené balení - telefon byl otevřený a pouze odzkoušený, zboží je bez viditelných známek užívání (např .: nový telefon zákazník vrátil do 14 dní, následně byl telefon otestován a resetován).
A třída - použitý mobilní telefon ve velmi zachovalém stavu (např .: displej, zadní kryt a hrany jsou bez škrábanců).
B třída - použitý mobilní telefon, který vykazuje známky běžného opotřebení (např .: zadní kryt a hrany mohou obsahovat škrábance, displej je velmi zachovalý).
C třída - použitý mobilní telefon, který vykazuje viditelné známky opotřebení (např .: telefon může obsahovat škrábance na celém těle).
Prodejní cena se odvíjí od stavu telefonu, v pořadí od Nového až po C třídu.

Z KATEGORIE VYBÍRÁME:

Přednostně zboží skladem

Pro zobrazení dalších produktů si vyberte podkategorii:

možnosti platby - podporované platobné metódy a banky