Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield Gold Edition CZ

Nové
259,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 21.2.
Kód produktu: 1106

Ubisoftnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 15 letčeské titulky

POPIS: Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield Gold Edition CZ [PC DVD]

Gold Edition obsahuje základní hru Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield tak i datadisk Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword.

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield
Vyjednávání selhala, je načase použít sílu. Jako operační velitel skupiny Rainbow Six jste zodpovědný za úspěšné provedení akce. Naštěstí máte k dispozici ten nejlepší tým profesionálů ochotných položit svůj život za správnou věc. Další díl skvělé série je konečně tu.

Hra je inspirována knihou Toma Clancyho: Rainbow Six (u nás pod názvem Duhová šestka), proto si můžete být jisti že je zpracovaný s ohledem na realističnost au jednotlivých misí nechybí ani zajímavá zápletka. Váš tým zasahuje po celém světě, podíváte se například po Londýně, Riu de Janeiro, nebo Karibském zálivu.

Propracovaná logistika služeb Vám zaručí, že se nevyřadí se svým týmem uprostřed neznámého prostředí plného teroristů. I když jde o životy, je třeba vše důkladně naplánovat, zvolit překvapivý směr útoku, správné vybavení, synchronizovat vpád do místností z více stran (ale pozor abyste nestříleli do vlastních) a samozřejmě provést akci co nejrychleji a potichu aby ostatní teroristé nebyli varováni. Najděte slabé místo a udeřte tam, jedině tak zabráníte zbytečným ztrátám na životech.

Pokud nemáte zrovna náladu na plánování, hra nabízí i možnost pustit se bezhlavě do mise, kde se budete muset spolehnout především na svůj postřeh a reakci.

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword
Povedené rozšíření taktické akční hry Rainbow Six 3: Raven Shield, to je datadisk s podtitulem Athena Sword, který staví na propracovaných mapách, atraktivním prostředí a především na výborné hře více hráčů - a po zásluze boduje. Athena Sword obsahuje celkem novou kampaň složenou z osmi misí, které se odehrávají například v Itálii, Chorvatsku a Řecku. K dispozici jsou také nové multiplayerové mapy, 5 nových multiplayerových módů, 3 klasické mise a 7 nových podle reálných předloh vytvořených zbraní, jejich počet se tak zvyšuje na 64.

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield Gold Edition CZ
bylo přidáno do katalogu 01. 01. 2004.

Související produkty

Recenze Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield Gold Edition CZ

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky