Code Name: S.T.E.A.M.

Nové
389,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 21.12.
Kód produktu: 265897

Nintendonevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

POPIS: Code Name: S.T.E.A.M. [3DS]


Vyberte si čtyři členy z týmu agentů, z nichž každý má své vlastní jedinečné osobnosti, na čele se 16. prezidentem Spojených států amerických, Abrahamem Lincolnem a bojujte proti mimozemšťanům napadajícím planetu. Boj je tahový a z pohledu třetí osoby, což dává této strategické hře pohlcující pocit 3PS střílečky. Online multiplayer a zápasy proti ostatním hráčům ještě přidává na zábavnosti.

Mimozemšťané, kterým musíte čelit, jsou nesčetní, nemilosrdní a děsiví. Tito tvorové z jiného světa mají mnoho různých tvarů a velkou škálu útoků, širokou škálu mobility a houževnatosti. Poznejte jejich postupy a upravte svou taktiku podle toho. Budete potřebovat více než jen kotel a parní zbraně k dosažení svých cílů, budete potřebovat promyšlený plán a taktickou mysl.

V některých misích se hodí společnost jiných agentů, jakmile si ale vybudujete svou jednotku, můžete si vybrat svůj vlastní tým. Prověřte jedinečné schopnosti a silné stránky každého agenta a vytvářejte skupiny, které vyhovují cílem Vašich misí.

Každý z agentů má primární zbraň, v použitý které je zvlášť zběhlý a sekundární zbraň, kterou mu můžete vybrat. Vyberte sekundární zbraň a kotel pro maximální vyváženost a všestrannost svého agenta na bojišti.

V každé bitvě začínají agenti na stanovených místech. Když se pohybujete v prostředí, hledejte objekty, které Vás ukryjí před zraky mimozemšťanů a odměny, jako jsou medaile a zařízení. Prozkoumejte trasy, které udrží váš tým v bezpečí a pomohou naplnit cíle Vaší mise. Nejlepší cestou nemusí být ta nejsamozřejmější cesta.

Bitvy nabízejí kontrolní body, kde můžete uložit svůj pokrok. Můžete zde také doplnit své parní rezervy, ozdravit agenta nebo tým, nebo dokonce oživit padlého člena týmu, tyto služby Vás ale budou stát medaile.

Je důležité likvidovat nepřátele, kdykoli je to jen možné, ale někdy je Vaší nejlepší volbou ukončit svůj tah s nějakou párou v rezervě, takže budete moci propadnout mimozemšťanů, když se přiblíží díky Combine útokům.

A přestože byste nejraději bojovali, občas musíte setrvat při plnění mise a jít rovnou za cílem na bitevním poli. A možná budete také muset pro dosažení toho cíle obětovat kamaráda, nebo dvou.

Code Name: S.T.E.A.M.
bylo přidáno do katalogu 30. 01. 2015.

Související produkty

Recenze Code Name: S.T.E.A.M.

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky