Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition)

Tento týden zakoupil 1 zákazník
DOSTUPNÉ TAKÉ NA 
Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition) - XBOX ONE
Nové
1249 Kč
1 029,- Kč
Cena s DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
očekáváme naskladnění
17.07.2020 (více než 10 ks volných) [?]
Kód produktu: 391063
  Rockstarnevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letanglická verze

POPIS: Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition) [PS4]


Limitovaná edice hry Red Dead Redemption 2 se Steelbook obalem!

Hra od tvůrců Grand Theft Auto 5 a < a href="https://www.supergamer.cz/red-dead-redemption-game-of-the-year-edition-p-201486.html"> Red Dead Redemption , Red Dead Redemption 2 je epický příběh o životě v neúprosném srdci Ameriky. Obrovský atmosférický svět také poskytne základy pro zcela nové zážitky v multiplayerovém režimu.
Znovu vítejte ve světě, ve kterém se nezákonné hazardní hry, přestřelky a pití stávají životním stylem. Pokračování vysoce populárního otevřeného světa ve stylu akce divokého západu, které bude zaručeně větší, odvážnější a mnohem realističtější.
Amerika, píše se rok 1899. Začal se konec éry divokého západu a muži zákona loví posledních členy gangů. Ti kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.
Po špatném zvratu vlámačky ve westernovém městečku Blackwater, jsou Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde donuceni k úniku. V patách jsou jim federáni agenti a nejlepší lovci odměn v zemi, aby gang přežil je donucen loupit, krást a probojovat se drsným vnitrozemím Ameriky. Kvůli neshodám v gangu hrozí jeho rozpadnutí, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.

Pro hraní v režimu online vyžaduje hra přístup k síti internet!

Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition)
bylo přidáno do katalogu 12. 12. 2018.

Recenze Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition)

od Radek Mlčoch – 23. 03. 2020
Zdravím. Nedoporocuji, protože steelbook přišel s pár estetickými vadami, trochu byl i promacknuty a hra vám přijde s německým obalem, což u nás v ČR ubírá na hodnotě, že vám za to dají max do 500 (kdyby jste chtěli prodat). Je na vás, zda chcete udělat stejnou chybu jako já a utratit 1500 Kč na zničené krabičce co je 'nová', ale já byt vámi, tak tu už nic nekupuji. Můj názor.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky