Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition)

Tento týden zakoupil 1 zákazník
DOSTUPNÉ TAKÉ NA 
Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition) - PS4
Nové
1249 Kč
1 029,- Kč
Cena s DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
očekáváme naskladnění
17.07.2020 (více než 10 ks volných) [?]
Kód produktu: 391064
  Rockstarnevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letanglická verze

POPIS: Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition) [XBOX ONE]


Limitovaná edice hry Red Dead Redemption 2 se Steelbook obalem!

Hra od tvůrců Grand Theft Auto 5 a < a href="https://www.supergamer.cz/red-dead-redemption-game-of-the-year-edition-p-201487.html"> Red Dead Redemption , Red Dead Redemption 2 je epický příběh o životě v neúprosném srdci Ameriky. Obrovský atmosférický svět také poskytne základy pro zcela nové zážitky v multiplayerovém režimu.
Znovu vítejte ve světě, ve kterém se nezákonné hazardní hry, přestřelky a pití stávají životním stylem. Pokračování vysoce populárního otevřeného světa ve stylu akce divokého západu, které bude zaručeně větší, odvážnější a mnohem realističtější.
Amerika, píše se rok 1899. Začal se konec éry divokého západu a muži zákona loví posledních členy gangů. Ti kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.
Po špatném zvratu vlámačky ve westernovém městečku Blackwater, jsou Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde donuceni k úniku. V patách jsou jim federáni agenti a nejlepší lovci odměn v zemi, aby gang přežil je donucen loupit, krást a probojovat se drsným vnitrozemím Ameriky. Kvůli neshodám v gangu hrozí jeho rozpadnutí, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.
Obsah předobjednávkový DLC balíčku:
Na krásného železito-šedého Ardenského koně se v boji vždy můžete spolehnout. Kůň je odvážnější a vytrvalejší než standardní plemena, toto je kůň který si dokáže zachovat chladnou hlavu i během boje. Kůň je dostupný pouze v režimu příběhu.
Balíček Outlaw Survival Kit obsahuje balení důležitých zásob, které vám pomohou přežít drsné prostředí pohraničí, a to včetně předmětů na obnovení zdraví, Dead Eye a další. Balíček je dostupný pouze v režimu příběhu.

Pro hraní v režimu online vyžaduje hra přístup k síti internet!

Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition)
bylo přidáno do katalogu 12. 12. 2018.

Recenze Red Dead Redemption 2 (Steelbook Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky