DOOM (Slayers Collection)

Tento týden objednal 1 zákazník
DOSTUPNÉ TAKÉ NA 
DOOM (Slayers Collection) - XBOX ONE
Nové
749 Kč
609,- Kč
Cena s DPH
DOSTUPNOST
Kurýrem dodáme 28.4.2021 až 30.4.2021
Kód produktu: 405306
  Bethesdanevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letanglická verze
Doporučené produkty (1)

POPIS: DOOM (Slayers Collection) [PS4]


DOOM Slayers Collection provede hráčů více než dvěma dekádami likvidace démonů od klasických her, které zpopularizovali žánr stříleček z první osoby (FPS) až po poslední reboot této oblíbené série. Chopte se arzenálu ničivých zbraní a prostřílejte se hordami démonů na Marsu, Zemi a také v Pekle ve 4 kritiky oceněnými hrami: DOOM, DOOM II, DOOM 3 a DOOM (2016).
DOOM
Jste jedním z nejdrsnějších mariňáků se základnou na Marsu, kde vojenský experiment otevře brány do pekla. Je jen na vás, abyste nakopali a rozstříleli hordy démonů v této klasické hře DOOM, hře, která byla jedním z pionýrů FPS a navždy změnila pohled na videohry celkově.
DOOM II
Milované pokračování úspěšné hry DOOM (1993). DOOM II vás posílá na Zemi a dává vám do rukou super silnou dvojhlavou brokovnici, abyste měli pořádný nástroj ke likvidaci těch nejsilnějších démonů. Na závěr se také setkáte s ikonickým bossem, Icon of Sin!
DOOM 3
V tomto kritiky oceňovaném akčně-hororovém převyprávění původní hry DOOM se znovu ocitnete na démony obsazené základně UAC na Marsu. Tentokrát je však mnohem temnější, méně osvětlený a děsivější. Na závěr se vydáte do pekla, abyste vyrovnali účty s jejich nejsilnějším bojovníkem.
DOOM (2016)
DOOM se vrátil ve své brutální zábavné a podstatně vylepšené moderní podobě. Nelítostní démoni, nesmyslně ničivé zbraně a rychlé, bouřlivé FPS akce jsou zpět. Nezáleží přitom, jestli budete vyhlazovat hordy démonů z pekla na vlastní pěst, v kampani pro jednoho hráče, nebo bojovat proti ostatním hráčům v některých z multiplayer režimů.

Hra vyžaduje připojení k internetu.
Balení obsahuje kód ke stažení her DOOM, DOOM II a DOOM 3. Bethesda.net účet a trvalé připojení ke internetu jsou požadovány pro využití online funkcionality těchto her.

Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby PlayStation Plus!


DOOM (Slayers Collection)
bylo přidáno do katalogu 13. 12. 2019.
Související produkty (1)

Recenze DOOM (Slayers Collection)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky