The Elder Scrolls 4: Shivering Isles [XBOX 360] - BAZAR (použité zboží)

Vykoupeno
129,- Kč
CENA S DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 19.12.
Kód produktu: 280007

2Knevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letanglická verze
POUŽITÉ ZBOŽÍ (BAZAR)
Všechny takto nabízené produkty jsou 100% funkční a odzkoušené

• hra je z výkupu a je 100 % funkční a odzkoušená

• obal bez poškození, médium bez škrábanců

• záruka 12 měsíců

• speciální režim DPH, podle zákona o dani z pridané hodnoty c. 235/2004 Sb. (0% DPH)

POPIS: The Elder Scrolls 4: Shivering Isles [XBOX 360] - BAZAR (použité zboží)

Součástí hry je i předchozí datadisk Knights of the Nine!

The Elder Scrolls 4: Knights of the Nine
Addon do hry Oblivion - Knights of the Nine zahrnuje zcela nové frakce a mise pro urozené postavičky, a odpovídá i na mnohé otázky týkajících se Ayleid. Hráči se budou moci k novým frakcím přidat a najít svůj vlastní řadu svatých rytířů - vést je do boje proti černokňažnému králi a jeho démonickým pohůnci, přezkoumávají impozantní kobky hledaje legendární relikvie - posvátné brnění a zbraně Božího křižáků. Navíc najdete v tomto datadisku všechny oficiální pluginy, které šlo spíše koupit jen online přes oficiální stránky.

The Elder Scrolls 4: Shivering Isles
Druhý, tentokrát již plnohodnotný datadisk s 30ti hodinami dalších úkolů v novém prostředí říše daedrického prince šílenství Sheogoratha, kterou tvoří Shivering Isles. Do této oblasti se po instalaci datadisku můžete vydat se svojí postavou a nemusíte si vytvářet novou. Ta možnost tady však samozřejmě je, pokud už byste svoji opotřebovaný rek nudil.

V Sheogorathově říši, která je rozdělena na dvě části - Mania a Dementina, na vás čeká nelehký úkol. Musíte zjistit co se vlastně na Shivering Isles děje, abyste následně tuto oblast mohli zachránit před téměř jistou destrukcí. Menší problém je v tom, že se Sheogoratha na Vás spoléhá.

Od vás a vaší postavy si to vyžádá plnění celé řady úkolů a zkoušek v říši, která reflektuje povahu svého vládce. Čeká na vás průzkum bizarních dungeonů, které se kroutí stejně jako kořeny starých stromů, které si dungeony proplétají. No av dungeonech, ale i venku, na vás čeká setkání s novými nepřáteli. V boji proti nim se tedy budou hodit nové zbraně, kouzla, předměty, brnění a .

 • Spell Tomes - Tento plugin do hry přidává nové kouzelné svazky, po nichž přečtení získáte obdivuhodné a mocné kouzla. Díky tomu bude mít honba za poklady větší význam i pro mágů.
 • The Vile Lair - Tato podvodní skrýš je pro Vaši nepopulární postavu hotovým rájem. Klid zde naleznou vrazi, postava nakažená vampirizmom se zde bude mít možnost vyléčit. Můžete načerpat nové síly ze svatyně Sith, nakrmit svou touhu po krvi, získat zlato.
 • Mehrunes Razor - Základní hybnou složkou děje tohoto pluginu je hrozivý Deadrický artefakt, Mehrunes Razor, po kterém prahne zločinec Telvanni. Ten věří že s artefaktem získá i moc, kterou bude moci použít pro zničení Impéria. Dokážeš překonat hrůzy čekající pod horami Valus a zmocnit se artefaktu? Spolu s questů a děsivým amuletem, který zabije každého protivníka získáte i 17 nových magických předmětů, 12 nových knih, podložek a deníků, které Vám pomohou rozluštit tajemství a hlavně na Vás kdesi čeká poklad.
 • Thieves Den - Pokud hledáte nějakou skrýš, ze které budete moci uspořádat loupežné výpravy, poslouží Vám práva tato. Najdete v ní bohaté vybavení, budete si moci najmout obchodníky určené speciálně pro zloděje, vrahy a zločince či si najímat do svých služeb pirátů. Spolu s tím přibude 45 nových věcí plus 15 kouzel.
 • Wizards Tower - Jedná se o věž situovanou vysoko v Jeral Mountains. Je nejvyšším místem v Cyrodiile a poskytuje tedy kromě své propracovanosti i krásný rozhled, vnitřní zahrady se 130 rostlinami, vyvolávací kouzlo pro Atronacha, teleporty do magických guild či alchymistické laboratoř. Pokud jste tedy orientovaný na magii tak by vás mohla tato věž nadchnout.
 • Plugin Orrery - Quest pro Magický Guild Cyrodiil s cílem opravit Imperial Orrery, starověký trpasličí stroj s mystickými vlastnostmi, který byl poškozen, když bandité odcizily náklad částí směřujících z Arca University. Pokud se Vám podaří získat tento náklad zpět bude moci tento stroj opět fungovat.
 • Horse Armor - Snake Gra-Bura z Chestnut Hand Stables v Imperial City si právě otevřel nový obchod, ve kterém prodává zbroj pro Vaše koně, naleznete u něj dva typy - elfský a ocelový set. Pokud se Vám tedy Váš kůň zdá příliš zranitelným při vašich toulkách Cyrodiilom je tento plugin právě pro Vás.

  Hra vyžaduje pro své spuštění základní hru Pro více informací o The Elder Scrolls 4: Shivering Isles [XBOX 360] - BAZAR (použité zboží)
  můžete navštívit stránku výrobce

 • The Elder Scrolls 4: Shivering Isles [XBOX 360] - BAZAR (použité zboží)
  bylo přidáno do katalogu 16. 03. 2015.

  Související produkty

  Recenze The Elder Scrolls 4: Shivering Isles [XBOX 360] - BAZAR (použité zboží)

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky