Everquest II + Kingdom of Sky

Nové
209,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 23.1.
Kód produktu: 2184

Ubisoftnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

POPIS: Everquest II + Kingdom of Sky [PC DVD]

Balení obsahuje původní hru EverQuest 2, datadisk EverQuest 2: Kingdom of Sky a 30 denní předplatné do hry.

EverQuest 2
EverQuest 2 je situován 500 let po událostech v původní hře a hned ze začátku před hráče postaví samé fantastické možnosti a volby.

Vše začíná propracovanou a neuvěřitelně detailní volbou postavy z 16 dostupných ras a 48 odlišných povolání. Podle toho zda si hráč vybere cestu dobra, či zla se objeví v odlišné počáteční lokaci. Hra nabízí velké množství questů pro celé skupiny i pro jednotlivce, velké množství kouzel, artefaktů a dalších žádaných předmětů. Počet všech výše uvedených komodit se navíc neustále zvyšuje s novými updaty, které reflektují potřeby a přání hráčů.

Specialitou EverQuest 2 je grafické zpracování, které nemá (nejenom v žánru MMORPG) obdoby a zaujme hlavně detailními postavami. Pozornost si však zaslouží i kompletní nadabovány celé hry, což je pozoruhodné a případně poslech ovlivňuje hratelnost i atmosféru hry.

EverQuest 2: Kingdom of Sky
Datadisk Desert of Flames přináší 10 nových zón, 25 nových zvěří a příšer a množství nových předmětů, zbraní a dalších věcí podobného typu, které nesmí v žádném datadisku chybět. Tím nejzajímavějším na datadisku je zcela nová říše: Overrealm, která se skládá z létajících / levitujúich ostrovů, kde se odehrává i hlavní příběhová linie.

Novinkou je změna týkající se systému skillů a schopností, což je nezbytné kvůli zvýšení maximální dosažitelné úrovně, jejichž počet byl zvýšen na 50.

Dalším, ne však posledním významným prvkem, který datadisk nabízí je podpora PvP (Player vs Player) soubojů mezi příslušníky znepřátelených stran .

Everquest II + Kingdom of Sky - PC
ohodnocené 5 z 5 na základě 1 hodnocení
Everquest II + Kingdom of Sky
bylo přidáno do katalogu 21. 02. 2006.

Související produkty

Recenze Everquest II + Kingdom of Sky

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky