EyePet & Friends

Nové
259,- Kč
CENA S DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 23.1.
Kód produktu: 202202

Sonyvhodné pro všechny věkové skupiny nezletilýchanglická verzeHra vyžaduje pohybový ovladač PlayStation Move!

POPIS: EyePet & Friends [PS3]


Hra podporuje pohybové ovládání PlayStation Move .


EyePet je zpět a tentokrát má společnost: 2 mazlíčci, 2 ovladače, 1 rozšířená realita přímo ve Vaší obýváku s úplně novou hrou EyePet & Friends. EyePet & Friends je pokračování inovativní herní série EyePet , která umožňuje dětem a jejich rodinám zažít kouzlo virtuálního mazlíčka v reálném světě! Spojuje v sobě nové technologie a hratelnost a posouvá tak kamerové na hry a simulátory domácích mazlíčků na zcela novou úroveň.


 • Poprvé v této sérii umožňuje EyePet & Friends hrát současně ve dvojici s dvěma EyePetmi, dvěma ovladači v jeden rozšířené realitě.
 • EyePet & Friends reaguje na každý Váš pohyb a příkaz. Umístěte objekt před kameru a domácí mazlíčci s ním začnou interagovat. Lehtáš EyePeta pohyby prstů před kamerou a on, nebo ona, se začne smát. Popichnite jejich a začnou skákat. Pokotúľajte míč a začnou ji honit.
 • Nový systém založený na vývoji struktury odměňování Vám umožňuje vybrat si, jak budete pokračovat ve hře. V průběhu hry Vás mazlíček získává odměny za všechno, co dělá. Vy můžete za odměny získat nový obsah ve zverimexu. Obsah se mění ve všech herních módech a nasbírat můžete celkem 285 odměn.
 • EyePet & Friends nabízí velmi pokročilou technologii kožichu a výrazů obličeje. Sledujte jak se EyePet mění, protože v průběhu času vyvíjí.
 • Hluboké a kreativní funkce úprav, které vám umožňují vytvářet a upravovat pro EyePetov oblečení (režim fancy Dress), hračky (Toy Factory), motivy a další oblasti hry.
 • Připojte se ke komunitním online portálu a prohlédněte si profily svých a mazlíčků své přátele, zúčastněte se akcí a soutěží, prohlížejte a sdílejte obsah s přáteli - to vše v prostředí určeném pro děti.


  Hra vyžaduje pohybový ovladač PlayStation Move a kameru PlayStation Eye , nebo PlayStation Move Starter Pack !

 • EyePet & Friends
  bylo přidáno do katalogu 14. 11. 2011.

  Související produkty

  Recenze EyePet & Friends

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky