Final Fantasy 7: Remake (Deluxe Edition)

+ Darček: Final Fantasy 7: Remake akrylový stojanček v ceně 279,- Kč
Orientační cena
2 539,- Kč
Cena s DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
Kód produktu: 403057
  Squarenevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 15 letanglická verze

POPIS: Final Fantasy 7: Remake (Deluxe Edition) [PS4]


K předobjednávce dostanete exkluzivní akrylový stojánek (cca 4,5cm), Chocobo materia DLC kód ke stažení a DLC Sephiroth kód pro PS4. Platí jen do vyprodání zásob!

FF7_Remake_Darcek

Dlouho očekávaný remake nadcházejícího akčního RPG z série Final Fantasy. Hra bude publikovaná jako vícedílný titul, podobně jako Final Fantasy 13. Bude to remake kultoví klasiky, která vyšla na konzole PlayStation v roce 1997 a znovu rozpovídá příběh žoldnéře jménem Cloud Strife, při tom jak se on a skupina odboje AVALANCHE vydávají do boje se zkorumpovanou megakorporací Shinra, a s ničemným bývalým vojákem Shinra, Sephirothom. Herní styl je plánovaný jako fúze strategických elementů a akce v reálném čase, která bude podobná hře Final Fantasy XV.

Hra Final Fantasy VII Remake znovu rozpovídá příběh originálního provedení. Příběh následuje bývalého vojáka společnosti Shinra, Clouda Strifea, který se jako žoldnéř přidává ke skupině AVALANCHE, eko-teroristické odbojové organizace, která bojuje proti společnosti Shinra, která vysává životní energii planety, přičemž se zapletou do něčeho o moc většího. Na rozdíl od vydání, které vyšlo na PC, anebo konzolích, bude hra vydaná úplně od základů, v novém provedení a bude představovat plnou polygonovou grafiku.

Průzkum a soubojové mechaniky budou probíhat v reálném čase, podobně jako ve hře Final Fantasy XV. Na rozdíl od tahového systému ATB (Active Time Battle), na který si fanouškové zvykli v původních vydáních hry, se nová verze představí se systémem suobojů v reálném čase, který bude podobný sérii Kingdom Hearts a umožní hráčům volně ovládat Clouda, anebo jednoho z jeho spojenců, přitom jak využívají jejich vlastní zbraně při útocích na nepřátele.

Producent Yoshinori Kitase se vyjádřil, že i když ve hře najdete omnoho víc prvků v reálném čase, stále bude obsahovat i strategické elementy jako jsou výběr zbraní, anebo magie, které budete používat.


 

 • Remake kultového titulu z roku 1997.
 • Hra bude vydávaná jako vícedílná séria, podobně jako Final Fantasy 13.
 • Hra rozpovídá originální příběh.
 • Herní styl bude balans strategických elementů a akce v reálném čase.
 • Akce v reálném čase podobné titulu Final Fantasy XV a sérii Kingdom Hearts.
  final_fantasy_vii_remake_deluxe_edition

  Final Fantasy 7 Remake (Deluxe Edition) obsahuje:
 • Hru Final Fantasy 7 Remake
 • Deluxe edition speciální balení
 • Artbook s pevnou vazbou
 • Mini-Soundtrack CD
 • Steelbook s motivom postavy Sephiroth
 • DLC Cactuar Summon Materia

 


možnosti platby - podporované platobné metódy a banky