gang Beasts

DOSTUPNÉ TAKÉ NA 
gang Beasts - PS4
Nové
749 Kč
529,- Kč
Cena s DPH
DOSTUPNOST
Kurýrem dodáme 5.5.2021 až 7.5.2021
Datum naskladnění je orientační, může se měnit na základě informací od dodavatele.
Kód produktu: 404623
  Skyboundnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 7 letanglická verze

POPIS: gang Beasts [XBOX ONE]


Vítejte v Beef City.
Gang Beasts je vtipná multiplayerová party hra s želatině podobnými postavami, sledem brutálních rvavý bojů a absurdně nebezpečným prostředím. Hra se nachází v nepřátelských nepříjemných ulicích "meatropolis" v Beef City.
Upravte si vaši postavu a bojujte proti lokálním a online nepřítelem v melee režimu nebo bojujte s přáteli proti gangem z Beef ctiy v gang režimu.
Gang Beasts je vyvíjen firmou Boneloaf, malým nezávislým studiem, které vytváří sérii experimentálních multiplayer party her.
 • Nechte se šokovat a překvapit výjevem jaký je tato sprostá bojová hra s gangstery, kteří mlátí, kopou a házejí jejich nepřátel do nespecifikované nebezpečné mašinérie, ohnivých spalovacích jam a obrovských svalnatých industriálních ventilátorů.
 • Sledujte s hrůzou a nadšením jako gangy ochablých "svěří" chytí, vytisknou, táhnou a Soti jejich nepřátel z volného lešení, nehlídaných ruských kol a za jízdy jdoucích náklaďáků.
 • Stále vám to nedochází? Toto je jedna z nejlepších příležitosti se pobavit s kýmkoli a kdekoli v této bláznivé, absurdní a naprosto směšné hře.

  Online multiplayer vyžaduje předplatné do služby Xbox Live Gold!

  Online multiplayer vyžaduje připojení k síti internet!

 • gang Beasts
  bylo přidáno do katalogu 23. 11. 2019.

  Recenze gang Beasts

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky