Garmin FENIX 5 Grey, Black Band-Performer Bundle | Odolné inteligentní hodinky

Nové
17 539,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 23.1.
Kód produktu: 368208

Garmin

POPIS: Garmin FENIX 5 Grey, Black Band-Performer Bundle | Odolné inteligentní hodinky [010-01688-30]

Nejoblíbenější série sportovně-univerzálních hodinek fénix ™ \u0026 tactix ™ byla doplněna o nové modely. Fénix® 5 nabízí osvědčenou výbavu a různá vylepšení, které si zamilujete.

Proč koupit monitor aktivity Garmin Fenix5?

Displej s průměrem 47 mm a robustní design v prémiovém provedení. Jako všechny modely ze série, tak i fénix® 5 je dostupný s novými běžeckými a fyziologickými metrikami, po připojení kompatibilního Puls-hrudní pás HRM-Run ™ nebo HRM-Tri ™ (je součástí balení).

 • Nový integrovaný optický Puls Elevate ™ -plně integrovaný do zadního krytu hodinek, tak že nevyčnívá nad úroveň zadní stěny.

 • Sdružený PERFORM widget -Centrální widget se záznamem vašeho zlepšení a nejdůležitější ukazatele výkonu.

 • Jasný displej s vyšším rozlišením- Chroma ™.

 • Podpora připojení externích snímačů ANT + a nově i Bluetooth.

 • Nové funkce Pokročilého Tréninku- Training Effect 2.0.

 • Nové a zjednodušené uživatelské rozhraní.

 • Group Track -umožňuje vzájemné sledování všech členů tréninkové skupiny v reálném čase.

 • QuickFit náramky -nové rychle upínací náramky umožňují výměnu bez nářadí během několika sekund. Provedení silikon, prémiová kůže, kov.


 • Fénix® 5 je vybaven vestavěným optickým snímačem pulsu. Tato technologie využívá zelené světlo doplněné o fotodiody-citlivé na úbytek rozptýleného světla, které proniká do pokožky. Průtok krve (puls) je doprovázen absorbováním zeleného světla a tento úbytek zaznamenávají fotodiody. Výsledkem je relativně přesné měření pulsu, které má své limity a na rozdíl od běžného Puls (hrudní pás) nedokáže zaznamenávat variabilitu srdeční frekvence. Nedokáže tedy poskytovat potřebné údaje na úrovni vyšších modelů běžeckých hodinek, které využívají snímání prostřednictvím hrudního pásu-metrika běhu. Intenzita světla se automaticky přizpůsobuje tmavé pokožce, ale například tetování v místě snímání může být problém.

 • Jasný, barevný 1,2"LCD Chroma ™ displej s vysokým rozlišením až 240 x 240 bodů a antireflexním povrchem je jasně čitelný za každých světelných podmínek.

 • Pohodlné a funkční ovládání hodinek iv rukavicích.

 • fénix® 5 je standardně vybaven ANT + bezdrátovým rozhraním pro připojení volitelných externích čidel jako různé pulzoměry, wattmetr integrovaný v pedálech VECTOR \u0026 snímače rychlosti \u0026 kadence na kolo. Také podporuje připojení externího snímače teploty tempu ™.

 • Bluetooth® integrované rozhraní pro připojení volitelných snímačů, které pracují pouze přes toto bezdrátové rozhraní.

 • Fénix 5 lze rozšířit io další ANT + doplňkové příslušenství ze série Varia ™. Systém Varia ™ přispívá k aktivní bezpečnosti při jízdě na kole.

 • Pro základní navigaci/orientaci v terénu je dostupná kompasová stránka se zobrazením směru a vzdálenosti k nejbližšímu bodu na dráze.

 • Pokročilá běžecká metrika běhu je novinkou ve funkcionalitě sportovních hodinek, která je dostupná po připojení kompatibilního Puls HRM-Run/HRM-Tri (je v balení). Nové měření poskytují komplexní náhled na technikuběhu a výkonnost ve vztahu k očekávaným výsledkům. Délka kroku je měřena v reálném čase při běhu. Měření délky kroku je užitečné ve vztahu s dosahovanými tempy vašich běhů. Rovnováha doby kontaktu se zemí měří symetrii doby kontaktu se zemí (pouze při běhu) mezi levou a pravou nohou. Vertikální poměr (Vertical Ratio) je prezentován jako poměr hodnoty svislého kmitání a délky kroku v procentuálním vyjádření. Jinými slovy tato funkce dokáže změřit efektivitu poměru délky kroku a svislého kmitání při běhu s cílem zvýšit efektivitu vašeho běhu.

 • Anaerobní práh (lactis Threshold) je funkce pro odhad úrovně reálného výkonu, při kterém se znatelně zvyšuje únava organismu. Jinými slovy je to maximální intenzita, při které je náš organismus schopen udržovat rovnováhu mezi tvorbou a odstraňováním krevního laktátu. Funkce je dostupná po připojení kompatibilního Puls HRM-Premium/HRM-Run nebo HRM-Tri.

 • Stress Score umožňuje hodinkám monitorovat fyziologické změny (na základě sledování variabilitu pulsu), které mohou naznačovat zvýšení únavy organismu. Přílišná únava organismu při běhu může vést ke zraněním, které ovlivňují výsledné (maximálně) tempo běhu. Funkce je dostupná po připojení kompatibilního Puls HRM-Premium/HRM-Run nebo HRM-Tri.

 • Připravenost na výkon (Performance Condition) funkce analyzuje tempo, pulz a variabilitu pulsu v reálném čase pro posouzení vaší připravenosti na výkon (trénink nebo závod), které mohou naznačovat zvýšení únavy organismu.

 • Dostupné základní metriky běhu při použití skompatibilním Puls HRM-Run/HRM-Tri (je v balení)-Kadence běhu, Vertikální oscilace, Čas kontaktu se zemí.

 • Napájení je zajištěno dobíjecí lithium-iontovou baterií s výdrží až do 12-ti dnů v režimu smart hodinky se zapnutým optickým Puls Elavil 24/7. Při zapnuté aktivitě s příjmem GPS signálu zaručí integrovaná baterie prodlouženou dobu používání od 14 až do 20 hodin (se zapnutým optickým snímačem pulsu 24/7).

 • Díky vysokocitlivá GPS/GLONASS přijímači s novou ocelovou EXO ™ anténou, máte spolehlivé informace o vzdálenosti, tempu/rychlosti, čase, výšce a dalších hodnotách iv náročnějších podmínkách (v horách, při stromech, budovách ... ).

 • Na slovenský trh je zařízení dodáváno s plnou podporou-ovládání v češtině + uživatelská příručka v slovenském jazyce. Kompletní uživatelskou příručku si stáhnete po zaregistrování produktu na stránce klub.garmin.sk případně se obraťte na naši bezplatnou linku podpory.

 • Po ukončení dobrodružství nebo tréninku si své zaznamenané údaje můžete nahrát přes USB do PC/MAC a jednoduše analyzovat v bezplatné aplikaci Garmin Connect. Propojení s počítačem USB dává možnost zálohování zaznamenaných dat nebo plánování navigačních tras na počítači nad mapovými podklady. BaseCamp je bezplatná aplikace určená především pro uživatele turistických GPS Garmin. Umožňuje jednoduše plánovat cesty (výlety), analyzovat a spravovat zaznamenané trasy a body, případně spravovat body zájmu POI a mnoho jiného.

 • fénix® 5 můžete používat jako běžné hodinky (čas, datum, budík, stopky). Po přepnutí do některého z uživatelských profilů máte na zápěstí GPS navigaci, tréninkového partnera ..... Odolné vyztužené pouzdro z polymeru je zakryto safírovým sklíčkem, které je mimořádně odolné vůči poškrábání.

 • fénix® 5 umožňuje označovat trasové body, navigaci na start-TracBack ™, takže zpět se bezpečně vrátíte nebo zvolenou pozici, případně vytvářet a archivovat vlastní zeměpisné body. Podporuje 1000 waypoint a 10.000 trasových bodů pro navigaci.

 • Dobrodružství v každém počasí ..... S hodinkami se můžete sprchovat, můžete je namočit, dokonce s nimi můžete i plavat. Nesmíte je však ponořit do hlubší vody ani se s nimi potápět.

 • Virtual Partner je funkce, která vám umožní závodit proti sobě nebo výkonem sdílených jinými uživateli, co vás motivuje k lepším výkonům a dosahování vyšších cílů.

 • Nejúčinnější formou tréninku pro zlepšení kondice, tempa a zvýšení VO2 max je jednoznačně intervalový trénink. I tuto pokročilou tréninkovou funkci lze využít k zpestření a zlepšení efektivity vašeho tréninku. Je jen na vás, jaké intervaly si zvolíte. Hodinky všechny údaje zaznamenávají pro každý interval samostatně, takže po tréninku stačí aktivitu jen uložit a analyzovat.

 • Nechte hodinky zaznamenávat a analyzovat váš plavecký výkon. Díky zabudovanému akcelerometru zajišťuje měření a záznam údajů o plavání na otevřené vodě iv krytých bazénech. Už nemusíte počítat přeplavba počet délek, celkovou vzdálenost, tempo plavání, počet a typ záběrů a mnoho jiného. V reálném čase dokáže vyhodnocovat index efektivity, určit vaše SWOLF skóre, rozeznávat 5 plaveckých stylů.

 • Novinkou ve funkcionalitě hodinek ze série fénix je možnost propojení hodinek s kompatibilním smartphonem přes integrovaný Bluetooth Smart. Následně můžete využít funkci Live tracking a také on-line přístup k účtu na connect.garmin.com pro nahrávání aktivit a případně stahování tréninkových plánů, kdekoli v terénu (bez PC). O vše se postará bezplatná aplikace Garmin Connect ™ Mobile dostupná ke stažení.

 • Group Track je nová funkce, která umožňuje sdílení pozice několika jezdců v reálném čase přímo na mapě zařízení. Pokud jste v minulosti využívali funkci LiveTrack pro sdílení pozice a tréninkových dat s vašimi blízkými, tato funkce rozšíří možnosti i na vašich"spolujezdců" a tréninkových partnerů.

 • Kromě běžeckých funkcí fénix 5 nabízí i plnohodnotné profily pro cyklistiku, plavání nebo triatlon a lyžování/snowboarding. V bazénu nebo iv otevřených vodách máte k dispozici měření vzdálenosti, tempa, počtu záběrů a jiné. Lyžařský/snowboardový mód zase měří rychlost, vzdálenost a rychlost klesání automaticky vždy, l když jste na svahu. Pokud právě nesportujete, tak využijete monitor aktivity, který vám každé ráno nastaví nový cíl v počtu kroků. Během dne vás nenechá pasivním. Po hodině bez pohybu vám vibrační upozornění oznámí, že je čas se hýbat. Kromě počtu kroků a vzdálenosti měříte i spálené kalorie a během noci kvalitu vašeho spánku.

 • Aplikace Adventures poskytuje bezplatný a interaktivní způsob, jak si můžete vyměňovat jednotlivé příběhy s komunitou ostatních cestovatelů, chlubit se svými cestami či sdílet své oblíbené místa s přáteli a rodinou.

 • Na základě aktivního používání dokáží hodinky odhadnout vaše výsledky běhu na určité vzdálenosti (čas, tempo, rychlost). Dostupné po připojení kompatibilního Puls HRM-Run ™ nebo HRM-Tri ™.

 • Váš fénix® 5 můžete také použít pro výpočet a zobrazení odhadovaného času celkového zotavení organismu před dalším tréninkem. Funkce"poradce pro zotavení" zobrazí odhadovaný čas potřebné pro zotavanie ihned po ukončení aktivity. Technologie Recovery advisor je poskytována a podporována společností Firstbeat Technologies Ltd.

 • Hodinky podporují komplexní nastavení upozornění (alarmů) při tréninku nebo na čas (budík). Můžete zvolit zvukové nebo vibrační upozornění.

 • fénix® 5 můžete o.i. použít i na výpočet odhadované hodnoty VO2 max. VO2 max. je jeden s nejlepších ukazatelů aerobní vytrvalosti-maximální využití kyslíku. VO2 Max uvádí objem spotřebovaného kyslíku v mililitrech na kilogram tělesné hmotnosti za minutu. Obecně: čím vyšší číslo, tím více kyslíku se dostává do svalů a výsledkem je rychlejší a delší běh nebo jiná aktivita ..

 • Nastavte si režim SLEEP a fénix® 5 bude monitorovat kvalitu vašeho spánku. Následně si statistiku můžete podívat v profilu na Garmin Connect ™ nebo přímo na svém smrartfóne prostřednictvím bezplatné aplikace Garmin Connect ™ Mobile.

 • fénix® 5 zaznamenávají každý váš krok během běžného dne. Na displeji se zobrajue aktuální počet kroků, kolik kroků ještě zbývá ke splnění vašeho denního cíle.

 • Ovládejte svou kameru Virb ™ Elite přes svůj fénix® 5. Jedním dotykem spustíte nebo zastavíte nahrávání vašich zážitků.

 • Kromě sledování vašeho aktivního životního stylu vás po připojení ke kompatibilnímu smartphonu fénix® 5 diskrétně upozorní na příchozí hovory, sms, e-maily, zobrazí chatové hlavičky, výstup z kalendáře a další data v závislosti na nainstalována aplikace.

 • Poslouchejte hudbu ze svého smartphonu a ovládejte přehrávání přes Fénix® 5.

 • Přizpůsobujte a měňte si své hodinky podle nálady a potřeb, díky aplikacím a nástrojům přes novou rozhraní Garmin Connect IQ ™. Přidávejte si datová pole, měňte vzhled hodinek podle vlastních představ.


Technické parametry:

  Rozměry a vlastnosti
  • Rozměry zařízení: 47 x 47 x 15,5 mm
  • Displej-úhlopříčka: 1,2"
  • Displej-rozlišení: 240 x 240 pix.
  • Displej-typ: Barevný LCD Chroma ™
  • Hmotnost zařízení: 87 g (se silikonovým řemínkem)
  • Akumulátor-výdrž (pohotovostní režim): 12 dní (hodinky + BT + 24/7 pulz), 20 hodin (GPS zapnuto), 50 hodin (GPS v režimu UltraTrac)
  • Akcelerometr: Ano
  • Vodotěsnost: 10 ATM
  • GPS přijímač: GPS + GLONASS
  Mapy a paměť
  • Basemapa: ne
  • Předinstalované mapy: Ne
  • Možnost dohrávky map: Ne
  • Vestavěná paměť: 64 MB
  • Používání pam. karet: Ne
  • Waypointy/oblíbené/pozice: 1000
  • Cesty: 30
  Funkce a výbava
  • Track log/záznam a správa tras: 200 hodin záznamu
  • Správa tras/cest: Ano
  • TracBack (cesta zpět): Ano
  • Třes. počítač (rychlosti, vzdálenosti apod.): Ano
  • Snímač srdeční frekvence: Ano, volitelný
  • Snímač rychlosti/kadence: Ano, volitelný
  • Krokoměr: Ano, volitelný
  • HRM-Run ™ Puls s akcelerometrem: Ano, volitelný
  • Garmin Connect ™ kompatibilita: Ano
  • HRM-Swim ™ Puls pro plavání: Ano, volitelný
  • HRM-Tri ™ Puls pro plavání s akcelerometrem: Ano, v balení
  • Virtual Partner (fiktivní soupeř): Ano
  • Auto Pause ® (zast. Trénink podle rychl.): Ano
  • Auto Lap ® (začne okruh po urč. Začátek nového kola.): Ano
  • Auto Scroll (zobrazování stránek): Ano
  • Multi-sport (změna sport. Módu): Ano
  • Pokročilé tréninky-tvorba vl. tréninků: Ano
  • Jednoduché tréninky: Ano
  • Alarm na tempo/kadenci během aktivity: Ano
  • Intervalový trénink: Ano
  • Úprava vzhledu obrazovek: Ano
  • Možnost doplnit body zájmu POI: Ne
  • Bluetooth®: Ano
  • WiFi: Ne
  • Prohlížeč obrázků: Ne
  • Dotyková obrazovka: Ne
  • Qwerty nebo ABC klávesnice: Ne
  • Electronický kompas: Ano
  • Electronický kompas 3D: Ano
  • Barometrický výškoměr: Ano
  • Fitness (uživatelský profil): Ano
  • Geocaching (uživatelský profil): Ano
  • Marine (námořní uživatelský profil): Ano
  • Outdoor GPS hry: Ne
  • Hry a zábava: Ne
  • Lov/ryby kalendář: Ano
  • Slunce a Měsíc informace: Ano
  • Tabulky příliv/odliv: Ano
  • Výpočet plochy: Ano
  • Kompatibilita s ext. zařízeními (ANT): Ano
  • Sledování počtu kroků: Ano
  • Aplikace: Garmin Connect Mobile, Connect IQ store

  Obsah balení:

  • Fénix 5 Grey (s černým silikonovým řemínkem QuickFit 22)
  • Náhradní silikonový řemínek QuickFit ™ 22
  • Puls HRM-Tri (hrudní pás)
  • USB nabíjecí kabel
  • příručka uživatele v češtině
  • jiná dokumentace

Garmin FENIX 5 Grey, Black Band-Performer Bundle | Odolné inteligentní hodinky
bylo přidáno do katalogu 04. 04. 2017.

Recenze Garmin FENIX 5 Grey, Black Band-Performer Bundle | Odolné inteligentní hodinky

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky