Halo Wars 2 (Ultimate Edition)

Nové
789,- Kč
CENA S DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 20.12.
Kód produktu: 355270

Microsoftnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 15 letanglická verze

POPIS: Halo Wars 2 (Ultimate Edition) [XBOX ONE]


Díky Halo Wars 2 Ultimate Edition získáte ke hře dřívější přístup než ostatní! Kromě toho obsahuje Season Pass, se kterým získáte přístup k exkluzivnímu obsahu, jak budou vůdci, jednotky a exkluzivní mise.

Po dekádách strávených volným unášením se smělá posádka UNSC Spirit of Fire mysteriózní probouzí nad starobylým útočištěm Forerunerov, které je známé pod názvem Ark. Ve hře Halo Wars 2 Ultimate Edition se kapitán Cutter a jeho posádka postaví jednomu z nejobávanějších hrozeb lidstva: zatraceným, kruté a mocné frakci zvěří, která je vedena lstivým a smrtelným bojovníkem, známým pod jménem Atriox.

Halo Wars 2 Ultimate Edition doručuje strategii v reálném čase rychlostí soubojů Halo. Připravte se vést armády Sparťanů a jiných bojových frakci ze série Halo, jako jsou Warthogs, Scorpions a vzrušující noví nepřátelé v brutální válce proti nejděsivějším nepřátelům na bojištích Halo.


 • Zažijte poutavou kampaň, v níž se znovu představí posádka Spirit of Fire v současné dějové linii Halo, při tom jak se kapitán Cutter a jeho posádka postaví jejich dosud nejhrozivější nepřítelem.
 • Ve hře se představí nový děsivý antagonista známý pod jménem Atriox, vůdce brutální armády žoldáků známé jako zatraceni. Zatraceni přinášejí do Halo mnoho známých vylepšených mimozemských zbraní, což z nich dělá skutečně smrtící hrozbu.
 • Boje se budou odehrávat v mýtickém Arku, neskutečně silném a mystickém mimozemském díle, které bylo vytvořeno celé tisíciletí v minulosti Forerunermi.
 • Hra posune hranice evoluce spojením strategie v reálném čase s prvky akčně orientovaných taktických herních módů.
 • Otestujte vaše strategie proti stupnici AI nepřátel všech úrovní. Bojujte v mnoha prostředích, napříč různými herními módy proti, nebo s jakýkoliv počet AI, nebo reálnými hráči.
 • V herním módu Stronghold se budete snažit ovládnout více základen než soupeři. Tento herní mód je neskutečně zábavný a rychlý.
 • Dominations představuje klasický model herního stylu strategií v reálném čase, představí se zde nové jednotky, vůdci a speciální schopnosti. Postavte si základnu, vybudujte armádu a bojujte o kontrolu a nadvládu nad Arkom.
 • V módu Deathmatch budete plánovat a stavět vaši armádu, ale namísto soubojů o nadvládu nad mapou, budete bojovat až dokud nezůstane naživu pouze poslední hráč.
 • Zcela nový multiplayer mód Blitz, který bude vzrušujícím přídavkem do série Halo s unikátním přístupem k strategiím v reálném čase.


  Halo Wars 2 Ultimate Edition obsahuje:

 • Hru Halo Wars 2 Ultimate Edition
 • Season Pass, díky kterému získáte pravidelné vylepšení, bude se rozpínat po dobu více než 6 měsíců a bude obsahovat: nových vůdců s novými schopnostmi, které změní průběh soubojů, nové jednotky, které přidáte do vašeho arzenálu a nové rozšíření kampaně, které přidá exkluzivní mise. Po ohlášení úplného obsahu Season Passu, se dočkáte mnohem více obsahu. • Halo Wars 2 (Ultimate Edition)
  bylo přidáno do katalogu 21. 07. 2016.

  Související produkty

  Recenze Halo Wars 2 (Ultimate Edition)

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky