Herná myš Roccat Nyth Modular MMO, biela

Nové
2 696,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 21.12.
Kód produktu: 342025

Roccat

POPIS: Herná myš Roccat Nyth Modular MMO, biela [ROC-11-901]


Revoluční modulární herní myš, která posílá konkurenci zpět do plenek s prakticky neomezenými možnostmi přizpůsobení.

Roccat Nyth plní požadavky MMO hráčů s obrovskou mírou přizpůsobitelnosti pomocí modularity, která ale představuje bezkonkurenční nástroj i pro MOBA a FPS hry. Její téměř neomezené možnosti přizpůsobení jí umožňují daleko vyšší využitelnost než mají konkurenční zařízení. Bez ohledu na žánr či vkus, její nabídka vyměnitelných částí a tlačítek spojená s profesionálními návrhářskými zkušenostmi Rocca, představují revoluční zařízení, které je připraveno splnit každou představu, nápad a vysoké nároky moderního hráče.
Modular Thumb Zone
The Nyth nabízí revoluční systém Modular Thumb Zone , ve kterém si můžete individuálně umístit až 12 vysoce kvalitních, taktilní mechanických tlačítek. Tato zóna individuálního rozložení tlačítek nastavuje zcela nový standard v modularitě: maximální flexibilitu, která Vám umožňuje umístit si malé nebo velké tlačítka jednoduše v obrovské škále kombinací a vytvořit si přesně takovou konfiguraci, která maximálně splňuje Vaše herní požadavky. Přímo po vybalení z krabice nabízí Roccat Nyth možnost až 18 369 různých kombinací tlačítek .


Vyměnitelné boční krytky
Všechny hráče spojuje společná láska ke gamingu, ale herní styl každého hráče je zcela odlišný. Abyste mohli ještě více vyjádřit svou individualitu, nabízí Roccat Nyth super ergonomické, vyměnitelné boční krytky Hotswappable side grips . Ať už potřebujete pohodlný tvar na dlouhé hodiny"chill-outů" hraní, nebo chirurgicky přesný pohyb po bojišti, Roccat Nyth nabízí jednoduchou možnost přizpůsobení myši nejen digitálně, ale i mechanicky, a to na každou příležitost. Vezměte ještě v úvahu možnost přizpůsobení bočních tlačítek a Roccat Nyth dokážete fyzicky transformovat až do 36 738 různých forem . Ještě stále pochybujete?


Vylepšená funkcionalita EASY-SHIFT[+] ™
EASY-SHIFT[+] ™ umožňuje přiřadit sekundární funkci každému z 18 tlačítek, které se na myši nacházejí. Tuto funkci aktivujete jednoduše stisknutím a přidržením dedikovaného tlačítka EASY-SHIFT[+] ™, což Roccat Nyth přináší dohromady až 39 funkcí. Tlačítko EASY-SHIFT[+] ™ je na Roccat Nyth šikovně umístěny mezi tradičními tlačítky levého a pravého kliku. Vezměte opět v úvahu dosavadní možnosti přizpůsobení tlačítek a bočních krytek a spolu s EASY-SHIFT[+] ™ nabízí Roccat Nyth neuvěřitelných 10 ^ 24-1 kvadrilion různých kombinací!
Přenosné pouzdro s modulárními částmi
1 kvadrilion je větší množství než počet atomů v gramu hmoty, což znamená, že Roccat Nyth nabízí větší množství kombinací, než je samotný počet atomů v myšce! Možnosti přizpůsobení Roccat Nyth prostě neznají žádné hranice. Nestačí Vám 1 kvadrilion možností? Bez problémů! Roccat Nyth nabízí podporu pro 3D tisk , což znamená, že si můžete navrhnout vlastní tlačítka a stáhnout si své vlastní součástky pro dosud neexistující možnost přizpůsobení-díky čemuž si dokážete udělat Roccat Nyth zaručeně"svou". Přiložené pevné pouzdro Vám umožní bezpečně"odložit" momentálně nepoužívané součástky tak, aby byly okamžitě připraveny do akce.
Roccat® Swarm
Swarm představuje budoucnost Roccat softwarové filozofie. Zajistí Vás na každé relevantní platformě a zařízení. Je to next-gen systém, který spojuje všechny hry, aplikace a Roccat produkty na jedno místo. Ze strany počítače se jedná o šikovné herní HQ velitelství, ze strany smartphonu zase o šikovného pomocníka rozšiřujícího funkcionalitu softwaru na počítači. Maximální kontrola přímo ve Vašich rukou.
Dokonalá zbraň v jakékoliv situaci
S více než miliardou hráčů po celém světě a neustále narůstajícím katalogem her není žádná myš tak připravena na budoucnost, jako je Roccat Nyth. Se schopností plynule měnit svou formu z maximálně funkčního nástroje pro MOBA hry na vražedně přesnou FPS zbraň (a všechno mezi tím), představuje"must-have" nástroj pro každého hardcore hráče, který hrává množství rozličných titulů.
Technická specifikace:

 • Twin-Tech R1 laserový senzor s až 12 000 dpi
 • 1000 Hz polling rate (míra dotazování)
 • 1 ms odezva
 • 50 G akcelerace
 • 3,8 m/s (150 ips) v lineárním směru, 5,4 m/s (212 ips) v plošném směru
 • 16 bitová sběrnice (data channel)
 • Přizpůsobitelná"lift-off" vzdálenost (míra vzlétnutí)
 • Přizpůsobitelná hloubka kliku pro zajištění využití nebo potlačení mikro kliků
 • Tracking \u0026 Distance kontrolní jednotka
 • 72 MHz Turbo Core V2 32bitový ARM MCU
 • 576 kB vestavěné paměti
 • Predikce/zaměřování nulového úhlu
 • 1,8 m pletený kabel

 • Požadavky: Windows 10, 8 nebo 7 a USB 2.0 port + internetové připojení pro stažení potřebných ovladačů.

 • Herná myš Roccat Nyth Modular MMO, biela
  bylo přidáno do katalogu 16. 12. 2015.

  Související produkty

  Recenze Herná myš Roccat Nyth Modular MMO, biela

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky