Při hrách s nastavením s nízkým DPI se při spuštění nebo zastavení rychlého pohybu těží z mírného odporu k nohám myši. Povrch tkaniny G240, který byl tepelně zpracován při 200 ° C, poskytuje správné manévrování při manévrech s nízkým DPI.
G240 se vyznačuje čistou a konzistentní povrchovou texturou. To poskytuje senzorem lepší snímky pro převod pohybu myši do pohybu kurzoru, což je vylepšení oproti nesourodosti nebo špinavým povrchem stolu.
Gumová základna pevně spojena s látkou pomáhá udržet pružný povrch na místě, aby se zabránilo shlukování látky před myší a narušení plynulého pohybu myši.
Díky flexibilní látkové konstrukci se G240 stočí pro snadnou přepravu a leží, když jste připraveni na hraní, rovně. Chraňte podložku pod myš, když se chystáte na události LAN, pomocí odolného šestihranného balení.
Rozměry: 280 x 340 x 1 mm Hmotnost: 90g