Koss SB/45

Nové
1 049,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 25.1.
Kód produktu: 1595

Koss

POPIS: Koss SB/45 [SB45]

Koss SB/45 https:/// .

Produktová řada Koss SB se rozšiřuje o další novinku - Koss SB/45. Maximální izolace od okolního prostředí a extra hluboké basy jsou samozřejmostí. Novinkou je možnost složit sluchátka při transportu jako i automatická redukce šumu mikrofonu s pomocí patentované technologie CVT.

Technická specifikace sluchátek Koss SB/45:

  • Kmitočtový rozsah: 18 - 20.000 Hz
  • Kreslení: pod 0,2 %
  • Citlivost: 103 dB SPL (1 mW)
  • Impedance: 100 Ohm
  • Hmotnost: 315 g
  • Přívodní kabel: přímý 2,5 m, 2x 3,5 mm pozlacený Jack
  • Elektretový mikrofon: 100-16,000 Hz, -36dB V/Pa
  • Měkké uzavřené koženkové náušníky - maximální izolace od okolního prostředí

Koss SB/45
ohodnocené 4.4 z 5 na základě 105 hodnocení
Koss SB/45
bylo přidáno do katalogu 31. 08. 2011.

Související produkty

Recenze Koss SB/45

od Ondřej Janáček – 25. 07. 2008
Dávám nižší hodnocení, a může za to mikrofon. Normální člověk sundá sluchátka z hlavy a mikrofon natočí tak, aby nevyčníval, aby se někde neohnul. To je chyba. Sluchátka mají pevný hlavový most, který mušle stiskne k sobě a tím pádem i začátek mikrofonu bude začínat blíže ose sluchátek, ale jeho konec končí někde na straně hlavového mostu, což má za následek, že se v místě, kde končí plast a začíná guma časem ohne tak, že vám po po roce bude klimbat v pravém úhlu vedle ucha. Mám je dva roky a jinak jsem spokojený, až na to, že se povrch na mušlích potrhal. Mluvím o tenké černé blance která zakrývá molitan. Ale už bych si je znov anekoupil !
 
od Michal Sýkora – 05. 01. 2008
Zdravím! Sluchátka musím hodnotit kladně. Hlavně vzhledem k ceně. Při hudbě jsou slyšet nádherné basy a středy. Podání hlasu mají opravdu zdařilé. Trochu ztrácí ve výškách, ale za ty penízky to je opravdu malinkatá piha na kráse. Navíc v klasických MP3, které mají výšky uříznuté to ani znát není. Zvuku ve hrách není co vytknout. Výbuch je výbuch, výstřel je výstřel, prostorově taktéž bez námitky. Stínění od okolí zdařilé. Hmotnost sluchátek je ideální. Ani po několika hodinách necítím únavu. Mikrofon funguje taktéž na jedničku, dokonce bych jej vyzvedl jako silné plus. Poznal jsem svůj hlas (zkoušel jsem i zpívat, ale asi na to ten mikrák není stavěný, jelikož to znělo, jako kdybych to neuměl.... :D) a přátelé při skype hovorech mikrofon taktéž chválí. Malá poznámka - protože se jedná o uzavřená sluchátka, počítejte s tím, že se v nich trochu potí uši. V zimě. V létě to bude asi trest... :) Ale je to konstrukční vlastnost, ne vada sluchátek jako takových. Celkové hodnocení bych dal 5/5 hlavně díky poměru cena/výkon. Ale na kvalitní studiová sluchátka pochopitelně nestačí.
 
od Jakub Matějovec – 25. 07. 2007
Sou uplne uzasny na akcni hry slysim absolutne vsechno.
 
od David Dombai – 14. 09. 2005
Lepší bych si nevybral ... Seděj perfektně a izolace od okolního světa je velice kvalitní. Doporučuji všema deseti!
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky