The Last of Us: Part II CZ (Steelbook Edition)

+ Darček: The Last of Us: Part II sleeve v ceně 129,- Kč
Právě přehlíží 5 zákazníků
Nové
1999 Kč
1 729,- Kč
Cena s DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
Běžně dodáváme do jednoho týdne
Kód produktu: 402756
  Sonynevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letHU titulky

POPIS: The Last of Us: Part II CZ (Steelbook Edition) [PS4]

NULL
Darček - The Last of Us: Part II sleeve v ceně 129,- Kč

 

Navzdory téměř perfektnímu ukončení hry The Last of Us, se znovu přidáváme k postapokalyptickému příběhu otce s adoptivní dcerou, k Joelovi a Ellie v úplně novém pokračování příběhu! příběh se odehrává o pár let později, a tentokrát se ocitáme v úloze pomstychtivé Ellie. Hráči zjistí, že podobně jako první část, je i tato emotivně nabitá, no tentokrát nebude příběh o lásce, ale půjde o nenávist. Oblíbená postava prochází obměnou, její ruce jsou zjizvené, vidíme mrtvolu na zemi a také jsme svědky rozhovoru, ve kterém sa dozvídáme, které lidi plánuje hrdinka zabít.


5 let po jejich nebezpečné cestě napříč post-pandemickými Spojenými Státy, se Ellie a Joel usídlili v Jacksonu, Wyomingu. Žití v prosperující komunitě přeživších jim dovoluje mít klid a stabilitu, navzdory konstantnímu nebezpečí infikovaných a jiných, více zoufalých přeživších.


Když nemilosrdný čin naruší tento mír, Ellie se vydá na neúprosnou cestu, aby vykonala spravedlivost a našla tak klid v duši. Během toho jak loví lidi jednoho po druhém zodpovědných z činu, je konfrontována s devastujícimi fyzickými a emočnými důsledky jejích akcí.


Zažijte eskalující morální konflikty vytvořené Elliiním neodbytným hledáním pomsty. Cyklus násilí, který za sebou zanechává vás bude vyzývat k otázce co je dobré a co ne, dobro versus zlo a hrdina versus zlosyn.


Vydejte se s Ellie na cestu z klidných hor a lesů Jacksonu do bujných, zarostlých ruin Seattlu. Střetněte nové skupiny přeživších a zrádného prostředí, a hrůzostrašných evolucí infikovaných.


Přivedený k životu díky poslední iteraci Naughty Dog enginu, postavy nepřátel a svět mají realističtější a přesnější detaily než kdykoliv předtím.


Nové a vyvinutější hrací systémy doručí nepopsatelný zážitek díky otázkám života a smrti napříč Elliinou cestou v nepřátelském světě. Pociťte její zoufalé úsilí přežít díky vylepšeným prvků jako jsou například vysoce intenzivní boj z blízka, plynulý pohyb a dynamické plížení.


Široké možnosti zbraní, vytvořitelné výbavy, zručností a vylepšení vám dovolují přizpůsobit Elliiny schopnosti na váš herní styl.


Titul obsahuje následující jazykové lokalizace:

HU titulkyEN dabingCZ titulky
The Last of Us: Part II CZ (Steelbook Edition) - PS4
ohodnocené 3 z 5 na základě 2 hodnocení
The Last of Us: Part II CZ (Steelbook Edition)
bylo přidáno do katalogu 14. 10. 2019.

Recenze The Last of Us: Part II CZ (Steelbook Edition)

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky