The Legend of Zelda: Twilight Princess

Nové
599,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 1.12.
Kód produktu: 3910

Nintendonevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

POPIS: The Legend of Zelda: Twilight Princess [Wii]

Další titul v legendární sérii akčního RPG s mladým elfem v hlavní roli. Na rozdíl od posledního dílu The Legend of Zelda: The Wind Waker nabídne novinka klasické polygonové zpracování s hlavním hrdinou Linkem. Atmosféra bude poněkud temnější a tajemnější než v jakémkoli z předešlých dílů, ale hratelnost a koncept zůstane stejný. Opět jde o akční RPG s celou řadou hádanek, pokladů a zajímavým příběhem se slušným množstvím zvratů.

Velkou novinkou je "rozpolcenost" hlavního hrdiny - při cestě do království se z Linka stane vlk as vydatnou pomocí tajemné dívky Midhi bude muset část hry strávit v kůži dravé šelmy. Ovládání přitom reflektuje možnosti propojení bezdrátového Wii ovladače s rozšiřujícím "nunchaku" modulem, přičemž Wii ovladač bude sloužit k přesnému zaměřování a intuitivnímu pohybu po herním prostředí, zatímco "nunchaku" bude využíván k nejrůznějším činnostem mezi nimiž nechybí ani rybaření či šermířské souboje!

Aby monumentálnímu nádechu hry bylo učiněno zadost, do bitev a šarvátek bude Link vyjíždět na bujném oři a další novinkou je i inovovaný bojový systém. Zapomenout nesmíme ani na mohutné bossy, jejichž poražení bude podmiňovat další postup ve hře .

The Legend of Zelda: Twilight Princess
bylo přidáno do katalogu 01. 01. 2007.

Související produkty

Recenze The Legend of Zelda: Twilight Princess

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky