Monster Hunter Generations

Nové
999,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
očekáváme naskladnění
15.12.2017 (1 ks volných) [?]
Kód produktu: 351448

Nintendonevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

POPIS: Monster Hunter Generations [3DS]


Hra Monster Hunter Generations je nejnovějším pokračováním populární série akčních RPG, která prodala celosvětově více než 36 milionů nosičů. Hra Monster Hunter Generations je dosud nejvíce přizpůsobitelnou v sérii a slouží jako příhodný projev úcty poslední dekádě v sérii, se směsí nových zón a příšer a návratem oblíbených postav, které byly vylepšeny a adaptovány pro nejnovější generaci hraní.

Hra Monster Hunter Generations představuje nový způsob herních mechanik, které zahrnují styly a lovecké dovednosti, které mohou do větší míry vylepšit osobitý herní styl. Osedlejte monstra přímo ve vzduchu za využití vzdušného stylu, nebo získejte co nejvíce z prospěšných loveckých dovedností s útočným stylem. Lovecké dovednosti jsou vizuálně okouzlující, nezbytné bojové schopnosti a posílení, které lovci využívající ledajaký styl, nebo zbraň mohou použít.

Na cestě lovce musí hráči bránit každou ze čtyř vesnic ve hře od nových nebezpečí, od osudové čtyřky. Se stovkami úkolů jsou zde tuny výzev, které můžete podstoupit v módě Solo Adventure a také za využití lokálního, nebo online hraní s až třemi dalšími Lovac.

 • Kooperativní online multiplayer:
  Pro jeden z nejlepších online multiplayer zážitků, které nabízejí systémy Nintendo 3DS , spojte se a lovte online až se třemi dalšími lovci, nebo se sejděte s přáteli a hrajte lokálně.
 • Nejvíce přizpůsobitelná:
  Hráči si mohou vytvořit zcela vlastní, přizpůsobené herní styly. Vyberte si ze čtyř stylů a z mnoho silných, vizuálně působivých loveckých dovedností pro kompletně přizpůsobitelný herní zážitek.
 • Systém stylů:
  Úplná novinka v tomto díly série, hráči si mohou vybrat ze čtyř odlišných bojových stylů, které jim nabízejí nové způsoby jak využít každý ze čtrnácti druhů zbraní.
 • Působivé lovecké dovednosti:
  Boje vypadají ještě působivější s přidáním těchto devastujících útoků, nezbytných praktických dovedností a posílení.
 • 14 druhů zbraní:
  Experimentujte a staňte se mistry 14 různých druhů zbraní, nebo vyrábějte tuny unikátního vybavení. Hráči nikdy nejsou vázáni na výběr způsobu boje, jako jsou zbraně, zda styl a jsou povzbuzováni experimentovat a hledat způsoby, které jim nejvíce vyhovují při lovení monster.
 • Výroba vybavení:
  Podetněte masivní monstra a získejte suroviny na výrobu nesčetných zbraní a brnění, které budou laděné s kolosálním monstry, díky kterým byly vyrobeny. Sledujte zvyky nepřátel a jejich taktiky, díky čemuž přijdete na jejich slabiny, nebo objevíte části, které mohou být zničeny pro bonusové odměny.

 • Monster Hunter Generations
  bylo přidáno do katalogu 28. 04. 2016.

  Související produkty

  Recenze Monster Hunter Generations

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky