Monster Hunter 4: Ultimate

Nové
989,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 1.12.
Kód produktu: 266755

Capcomnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

POPIS: Monster Hunter 4: Ultimate [3DS]


Monster Hunter 4: Ultimate je nejnovějším dílem v populární videoherní sérii Monster Hunter , které se k dnešnímu dni prodalo více než 31 milionů kusů na celém světě. Ve hře Monster Hunter 4: Ultimate přebíráte roli lovce, který se připojí ke karavaně, aby přezkoumal nové země a města na své cestě. Toto velkolepé dobrodružství zahrnuje stovky úkolů a různých mimořádných tvorů, který jsou zdrojem cenných prvků, které můžete využívat při výrobě zbraní a vybavení. Monster Hunter 4: Ultimate představuje největší skok v sérii vůbec s větším objemem nového obsahu a zajímavých funkcí než kdykoliv předtím. Rovněž poprvé v historii série Monster Hunter na handheld konzolích se můžete spojit s přáteli přes internet prostřednictvím funkce Nintendo Network, stejně jako přes lokální bezdrátového spojení, které bylo k dispozici i dosud.

Monster Hunter 4: Ultimate Vás vezme doslova do nových výšin se zavedením několika vertikálních a bočních pohybů, než kdykoliv předtím. Rozšířený repertoár akcí vytváří dynamický lovecký zážitek s plynulými lezeckými pohyby a schopnosti skákat a útočit ze stěn nebo výstupků. Navíc se můžete po omezenou dobu vést na zádech netvora, dokud na něm visíte a bojujete s ním. A s přidáním dvou nových zbraňových tříd, náročných nových příšer a na mnoha lokalit je Monster Hunter 4: Ultimate tím nejrobustnějším loveckým zážitkem.


 • Spojte se s až třemi dalšími lovci online přes Nintendo Network poprvé v historii série, nebo přes místní bezdrátové připojení a bojujte proti obrovským bestiím.
 • Insect Glaive je dlouhá zbraň doprovázena mocnému létajícím hmyzem, kterou si můžete přizpůsobit s pomocí různých vlastností. Charge Blade je hybrid, který můžete přepínat mezi režimy meče, štítu nebo sekery, se schopností sbírat energii z útoků a rozpoutat silné útoky. Dosavadních 12 typů zbraní bylo také aktualizovaných s úpravami pro pohyby, nebo komba.
 • Akce se rozšiřuje díky plnulým lezeckým pohybem a přidání skoků a útoků ze stěn nebo výstupků.
 • Monstra jsou ještě hrozivější s novým stavem zběsilosti, které je činí silnějšími a brutálnějšímu než jsou v normálním stavu.
 • Poprvé v historii série můžete vyskočit na monstra a držet se jich během útoků.
 • Některé příšery mohou způsobit změny na bojišti během souboje, například změnit sklon země do prudkého svahu. Pokud nejste dost opatrní, můžete se sklouznout z pásma do další oblasti.
 • S několika zcela novými monstry, jako je temný a hrozivý Gore Magala, stejně jako s hordami Vašich oblíbených, včetně Tigrexa, máte přístup k největšímu seznamu zuřivých nepřátel dosud.
 • Cestujte jako součást karavany a objevujte zcela nové lokality a vesnice, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný vzhled a pocit.
 • Stovky nových předmětů a vybavení, které si můžete vyrobit nebo získat, včetně zcela nových vzácných a mocných zbraní a brnění třídy G.
 • Ve hře si můžete přizpůsobit jednoho hlavního společníka Ace hole a získat další podpůrné hole postavy na své cestě. Tito AI společníci nabízejí hluboké možnosti přizpůsobení se specifickým brněními, zbraněmi a dovednostmi.
 • Vybavte svého lovce a jeho hole speciálními tematickými kostýmy a zbraněmi podle sérii jako Street Fighter, Devil May Cry, Mega Man, Legend of Zelda, Metroid, Animal Crossing a dalších.
 • Dotyková obrazovka konzole Nintendo 3DS poskytuje snadný přístup k herním informacím zbraním, mapám a mini hrám, stejně jako užitečnou možnost automaticky zacílit na hlavního nepřítele.
 • Odesílejte a přijímejte hráčské karty, pomocníků hole a mise pomocí funkce StreetPass.
 • Zažijte vylepšenou grafiku a vyzkoušejte si funkcionalitu ovládání pomocí C Stick a přizpůsobitelných tlačítek ZL a ZR, nakolik hra Monster Hunter 4: Ultimate podporuje konzoli New Nintendo 3DS.
 • Monster Hunter 4: Ultimate
  bylo přidáno do katalogu 05. 02. 2015.

  Související produkty

  Recenze Monster Hunter 4: Ultimate

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky