Nintendo Wii Remote Controller Plus Toad

Tento týden zakoupili 2 zákazníci
Nové
999 Kč
909,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
očekáváme naskladnění
25.07.2019 (5 ks volných) [?]
Kód produktu: 314934

Nintendo

POPIS: Nintendo Wii Remote Controller Plus Toad [RVL-A-PNWE]


Nová verze dálkového ovladače Wii Remote se zabudovaným rozšířením Wii MotionPlus .


Nintendo Wii Remote Controller
Ovládání her pomocí bezdrátového dálkového Wii Remote ovladače je stejně jednoduché jako jeho uchopení a zaujmutí pohodlné pozice před televizní obrazovkou. Stejně jako na dotykovém displeji Nintenda DS se může do úžasného světa videoher ponořit doslova každý bez rozdílu věku, pohlaví či dosažených hráčských dovedností. Hráčské zážitky zde nejsou podmíněny studováním rozsáhlých herních materiálů a nutného osvojení složitého ovládání-všechny tyto činnosti jsou nahrazeny jednoduchými pohyby bezdrátovým dálkovým Wii Remote ovladačem.

Nintendo Wii MotionPlus
Novátorský přístup k ovládání slavil při premiéře nového herního systému Wii zasloužený úspěch. Přímočaré nekomplikované ovládání zaujalo ostřílené hráčské veterány, i všechny, jejichž aktivní zkušenost s hraním počítačových her byla minimální.

Odpovědí na otázku, jak vylepšit již tak skvělé nekomplikované ovládání zajišující strhující hratelnost, je Wii MotionPlus. Nová hardwarová periferie, která po připojení k bezdrátovému ovladači Wii Remote zajišuje ještě přesnější a rychlejší přenesení pohybů hráče na obrazovku!

Nintendo Wii Remote Controller Plus Toad
bylo přidáno do katalogu 21. 07. 2015.
Související produkty (1)

Recenze Nintendo Wii Remote Controller Plus Toad

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky