Operation Babel: New Tokyo Legacy

Nové
919,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
očekáváme naskladnění
19.12.2017 (1 ks volných)
Kód produktu: 362421

NISnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 15 letanglická verze

POPIS: Operation Babel: New Tokyo Legacy [PS Vita]


Pokračujte v příběhu hry Operation Abyss: New Tokyo Legacy a ochraňte Tokio blízké budoucnosti před novým nebezpečím. Když se na obloze objeví tajuplný objekt nazvaný"The Embryo", CPA a desátý oddíl jsou mobilizovány postavit se nové hrozbě. Vydejte se do nových náročných labyrintů a vytvořte perfektní tým, který se postaví každé hrozbě. Užijte si nový tajuplný příběh, neslýchané přizpůsobení postav s novým systémem"Sub-Blood" a na předmětech založené upravování schopností postav. Hra Operation Babel: New Tokyo Legacy Vám nabízí možnost ztratit se v RPG světě budoucnosti.


 • Hra navazuje na systém Blood Code, nyní máte možnost přidělit postavám doplňkové typy Blood Code a vytvořit hybridní povolání.
 • Nové kouzla a schopnosti, kterými vylepšíte Vaši jednotku, nebo předměty, které je obohatí novými schopnostmi.
 • S návratem systému"Rise \u0026 Drop" máte možnost získat neustále silnější předměty, za předpokladu, že jste ochotni se postavit neustále silnějším nepřítelem.
 • Po krátké době klidu v Tokiu blízké budoucnosti, se znovu vydáváte na bojiště a pokračujete v příběhu desátého oddílu v novém tajuplném dobrodružství.  Hra vyžaduje oficiální paměťovou kartu PlayStation Vita !

 • Operation Babel: New Tokyo Legacy
  bylo přidáno do katalogu 21. 12. 2016.

  Související produkty

  Recenze Operation Babel: New Tokyo Legacy

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky