Parrot POT, Slate Black-inteligentní květináč

Nové
3 199,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 23.1.
Kód produktu: 361281

Parrot

POPIS: Parrot POT, Slate Black-inteligentní květináč [C0394303 ]

Péče o rostlinu nikdy nebyla jednodušší. -Pro příznivce a pěstitele pokojových rostlin inovátoři značky Parrot připravili revoluční řešení-chytrý květináč Parrot POT. O vaše květiny bude perfektně postaráno, zatímco budete pryč. Tento šikovný květináč se samozavlažovacím systémem a čtyřmi vestavěnými senzory monitorují potřeby vašich květů.

Proč koupit Parrot POT, Brick Red-inteligentní květináč?

        
  • Zalévání ve správný čas- Systém"Perfect Drop" dopřeje vaší rostlině vše, co potřebuje-dodá jí vodu a skvěle se o ni postará. Parrot Pot se automaticky přizpůsobí podmínkám rostliny a nastaví optimální závlahu pro květinu.
  • Vydejte se na dovolenou a nechte rostliny kvést- samozavlažovací systém"Plant Sitter" se postará o vaši rostlinu po dobu až 1 měsíce od vašeho odchodu na dovolenou. Vaši rostlinu udrží zdravou a živou a ponechá ji v takovém stavu, jak než jste opustili domov.  
  • Vestavěné senzory -Parrot Pot má 4 vestavěné senzory, které monitorují světlo, teplotu, vlhkost půdy a obsah hnojiv v reálném čase. Můžete se tak snadno dozvědět, co vaší rostlině chybí, a dopřát jí to. Pěstování nikdy nebylo jednodušší.  
  • Použití v interiéru a exteriéru -Šikovný květináč je autonomní a bezdrátový. Funguje na 4 AA bateriích. Je tak perfektní pro použití doma, na zahradě či v kanceláři-nebo prostě tam, kde potřebujete. Kryt je navíc odolný proti UV záření.  
  • se šikovným květináčem můžete komunikovat přes bezdrátovou Bluetooth technologii a zjistit tak prostřednictvím aplikace ve vašem smartphone či tabletu aktuální stav květiny
  • aplikaci si můžete stáhnout z iOS a Android obchodu, obsahuje databázi více než 8000 rostlin.  
  • květináč obsahuje nádržku na vodu o objemu 2,2 litrů  
  • jeho hmotnost je 1,5 kg (včetně baterií) a rozměry 205 x 312 mm 
 

Parrot POT, Slate Black-inteligentní květináč
bylo přidáno do katalogu 02. 12. 2016.

Související produkty

Recenze Parrot POT, Slate Black-inteligentní květináč

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky