PiCtioNaRy

Nové
259,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 22.1.
Kód produktu: 40557

THQvhodné pro všechny věkové skupiny nezletilýchanglická verze

POPIS: PiCtioNaRy [Wii]


Připravit se. Pozor. Malujte! Vítejte ve hře PiCtioNaRy - hádejte slova na základě nákresů, které zhotoví členové vašeho týmu. Mohou to být předměty, lidé, činy, místa, zvířata nebo klidně i něco "složité". Na to nemusíte být umělci - bohatě postačí trochu představivosti a uDraw GameTablet . Díky novému uDraw GameTablet si užijete zábavu s PiCtioNaRy jako nikdy předtím. Vzrušující nové kreslicí režimy například Shape It Up, a Rotation frustration dokonce obrátí plátno vzhůru nohama.

Čeká Vás více než 3000 hádanek a hra až čtyř týmů. PiCtioNaRy je nepřekonatelná party hra pro všechny věkové skupiny. Díky Pictionary a uDraw GameTablet zažijete skvělou zábavu, plnou rychlého malování a bláznivého hádání!


 • Více než 3000 hádanek - vyberte si tradiční hádanky pro dospělé jako "Předměty", "Akce" a "Složité hádanky", nebo hádanky pro děti jako "V Zoo" nebo "Zvířátka".
 • Režim PiCtioNaRy - se odehrává jako televizní show na 3D hrací ploše. Svobodu uměleckého projevu Vám zajistí ráda nástrojů, barev a štětců. Tak neváhejte a premaľujte se až k vítězství!
 • Režim PiCtioNaRy Mania - obsahuje sedm nových kreslících režimů a nastavitelnou hrací plochu. PiCtioNaRy Mania přináší vždy něco navíc. Mezi nové herní režimy patří: Get It Straight, Shape It Up, Rotation frustration, One Line, Ink Limit, No Peeking a Off Hand.
 • Režim Free Draw - pomocí kreslících nástrojů vytvořte hotová umělecká díla.
  Hra vyžaduje uDraw GameTablet !
 • PiCtioNaRy
  bylo přidáno do katalogu 26. 02. 2011.

  Související produkty

  Recenze PiCtioNaRy

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky