Resident Evil: Konspirace Umbrella

Nové
259,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 1.12.
Kód produktu: 267860

Fantom

POPIS: Resident Evil: Konspirace Umbrella [sci-fi]


Vstupte do světa hororového boje o přežití ...

Raccoon City je odlehlá horská komunita, kterou znenadání postihne série brutálních vražd, ke kterým došlo v okolních lesích. Začnou se šířit bizarní zprávy popisující útoky zákeřných tvorů, zčásti lidských ... zčásti niee. Oběti jsou očividně snězeno.

V epicentru úmrtí stojí temná, odloučená usedlost tajemné společnosti Umbrella Corporation. Dlouhá léta zde Umbrella nepozorovaně pracovala a prováděla údajně neškodný genetický výzkum.

Vyšetřováním těchto podivných událostí je pověřena zvláštní taktická a záchranná jednotka STARS, neobvyklá polovojenská skupina, která se pyšní různorodými specialisty, mezi něž patří sympatický Chris Redfield, bývalá zlodějka Jill Valentinová, ostrostřelec Barry Burton a tajemný velitel týmu Albert Wesker. Společně s ostatními příslušníky S.T.A.R.S. mají dobré důvody myslet si, že jsou připraveni na všechno.

Když ale jednotka S.T.A.R.S. do dlouho uzavřeného sídla pronikne, rozpoutá se hrůza, která překoná i nejhorší noční můry. Setkají se zde s tvory popierajúcimi zákony života i smrti, s následky zakázaných experimentů, které se děsivě vymkly kontrole. Za vším navíc stojí obrovská, zákeřná konspirace, kvůli které budou STARS zrazeni zevnitř, jen aby se svět nikdy nedozvěděl tajemství Umbrelly. A pokud někdo přežije, možná bude závidět těm, kteří jsou již po smrti.


 • Žánr: horor/sci-fi
 • Autor:. S. D. Perry
 • Překladatel: Kateřina Niklová
 • Počet stran: 256
 • Provedení: brož.
 • Formát: 110 x 168
 • Resident Evil: Konspirace Umbrella
  bylo přidáno do katalogu 11. 02. 2015.

  Související produkty

  Recenze Resident Evil: Konspirace Umbrella

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky