ScreamRide[XBOX ONE]-BAZAR (použité zboží)

Vykoupeno
389,- Kč
CENA S DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 21.12.
Kód produktu: 342490

Microsoftnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze
POUŽITÉ ZBOŽÍ (BAZAR)
Všechny takto nabízené produkty jsou 100% funkční a odzkoušené

• hra je z výkupu a je 100 % funkení a odzkoušená

• obal bez poškození, médium bez škrábanců

• smluvní záruka 12 měsíců

• speciální režim DPH, podle zákona o dani z pridané hodnoty c. 235/2004 Sb. (0% DPH)

POPIS: ScreamRide[XBOX ONE]-BAZAR (použité zboží)


Hra ScreamRide mění budovatelsko-akční žánr díky jedinečné vyváženosti tvoření, návykového hraní a destrukce.

Využijte svou představivost a vybudujte extrémně horské dráhy a okolní prostředí od základů. Usedněte do jednoho z vozíků a pokuste se projít vybranou trať co nejrychleji, sdílejte své výtvory s přáteli, nebo díky úžasné fyzice zničte všechno, co jste předtím postavili.

ScreamRide je komplexní hra s propracovanou fyzikou, ve které můžete stavět horské dráhy a kde jsou kreativita a schopnost ničit stejně vítány. Hra přináší úžasnou grafiku s vysokým rozlišením, stovky přizpůsobitelných stavebních prvků, destrukci s propracovaným fyzikálním modelem, filmové kolize, odemykatelné úrovně, herní a globální žebříčky a mnoho dalšího.

Vytvářejte adrenalinové atrakce a sdílejte je s přáteli a komunitou díky službě Xbox Live. Vyzvěte své přátele a zjistěte, kdo z vás je nejlepší. Dokončete celou řadu úžasných úrovní, nebo soupeřte s přáteli v globálních žebříčcích. Hra obsahuje editační nástroj Level Maker a umožňuje Vám specializovat se na jedno povolání (inženýr, testovací jezdec zda demoliční expert), nebo si osvojit všechny tři postupem v kariérním žebříčku.

Hra ScreamRide nabízí nespoutanou možnost tvorby, extrémně destrukce a návykové hraní, to vše ve více než 50 úrovních se třemi jedinečnými herními režimy, stovkami dílů drah a modulárním prostředím.


 • Vytvořte od základů úžasné horské dráhy a zábavní atrakce pomocí stovek rekvizit, dílů drah a modulárního prostředí. Jako inženýr musíte při stavbě výtvorů, vycházejících z Vaší bezmezné fantazie, řešit zapeklité konstrukční rébusy.
 • Prokažte dovednosti závodníka při testování Vámi postavených horských drah. Vyzkoušejte si i tratě, které sdílejí Vaši přátelé přes službu Xbox Live. Vyzvěte své přátele na souboj o nejrychlejší čas a dosáhněte nejvyššího hodnocení.
 • Získejte body za zničení úplně všeho co možná nejvýbušnější způsobem. Jak demoliční expert můžete zničit vytvořené dráhy několika zajímavými způsoby. To vše díky reálné simulaci fyziky.
 • Stavte a sdílejte přes službu Xbox Live se svými přáteli ty nejextrémnější dráhy a úrovně, objevujte neomezenou hratelnost a Vyzývejte přátele na souboj o nejvyšší hodnocení, nebo demolice v celosvětových žebříčcích.
 • ScreamRide[XBOX ONE]-BAZAR (použité zboží)
  bylo přidáno do katalogu 08. 01. 2016.

  Související produkty

  Recenze ScreamRide[XBOX ONE]-BAZAR (použité zboží)

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky