Bus Simulator 2018 CZ

Nové
749 Kč
659,- Kč
Cena s DPH
DOSTUPNOST
Kurýrem dodáme 22.4.2021 až 26.4.2021
Kód produktu: 384720
  Astragonvhodné pro všechny věkové skupiny nezletilýchčeské titulky

POPIS: Bus Simulator 2018 CZ [PC DVD]


Zda se nacházíte v průmyslové nebo přístavní zóně, v centru, v sousedních vesničkách nebo v komerční zóně města, ve hře Bus Simulator 18 zažijete zblízka vzrušující život běžného dne šoféra autobusu v rozlehlé a volně průjezdové městské oblasti. Usedněte za volant vašich osmi originální licencovaných městských autobusů skvělých značek a přepravujte pasažérů do cíle jejich jízdy bezpečně a na čas.
Jako řidič autobusu v dvanácti městských obvodech budete čelit nástrahám dopravy ve velkém městě a všemu, co k tomu patří. Nenechte se odradit nepříznivými větrnými podmínkami, jámami, dopravními zácpami, černými pasažéry, nehodami, stavbami, řízením v noci a zvláštními požadavky cestujících. Naopak převezměte plnou kontrolu nad vaším vozem, vydělávejte peníze, vylepšujte si pověst bezpečnou jízdou a včasných příchody, a užívejte si skoro neomezené potěšení z řízení v autentických městských oblastech. Používejte tisíce kilometrů virtuálních dálnic a ulic k odemknutí nových obvodů, autobusů a možností upravování.
S rozsáhlou podporou režimů nejste ve hře Bus Simulator 18 ničím omezení. Tvořte trasy, stavte vlastní autobusy, vybarvěte autobusy firemními barvami, navrhujte vlastní mapy a sdílejte s komunitou. Také máte možnost stahování dostupného obsahu na Steam Workshopu.
 • 8 detailně reprodukovaných autobusů od 4 předních výrobců.
 • Hra pro více hráčů až s 3 přáteli na 15 km2 volně průjezdních silnic.
 • Systém správy autobusů, zaměstnance a tvoření tratí byl vylepšen.
 • Možnost hry ve zjednodušeném režimu a v režimu pro profesionály.
 • Možnost stahování obsahu na Steam Workshopu.
 • Podpora ovladačů a volantů.
 • Možnost upravovat si vzhled autobusu.


 • Bus Simulator 2018 CZ
  bylo přidáno do katalogu 22. 05. 2018.
  Související produkty (1)

  Recenze Bus Simulator 2018 CZ

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky