Sony FHD HDR-AS50 Action Cam + podvodní pouzdro

Nové
5 599,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 18.12.
Kód produktu: 345215

sony

POPIS: Sony FHD HDR-AS50 Action Cam + podvodní pouzdro [2190205236]

Proč koupit Sony FHD HDR-AS50 Action Cam? :

   

 • Nové intuitivní uživatelské rozhraní pro snadné ovládání-Uživatelské rozhraní usnadňuje výběr a úpravy funkcí. Nabídky jsou snadno dostupné. Vychutnejte si bezproblémové nastavování videokamery a najděte to pravé nastavení pro své kameramanské potřeby. Videokameru je rovněž možné vypnout a zapnout prostřednictvím smartphonu s aplikací PlayMemories Home.
 • Stabilizátor SteadyShot si poradí s nárazy a rozmazáním-Ať je to mimořádně kamenitý terén nebo extrémně divoká jízda na surfu, vždy chcete natočit ostré a jasné video, na které se každý s chutí podívá. Stabilizátor SteadyShot vyrovnává pohyby obrazu dopadajícího na snímač. Omezuje tak rozmazání pohybem a snižuje úroveň šumu i slabého osvětlení.
 • Snímač CMOS Exmor R® se zvýšenou citlivostí-Jedete za šera závratnou rychlostí z kopce na kole? Vychutnáváte si večerní sjezd peřejí? I tak bude záznam vypadat skvěle, protože snímač CMOS Exmor R® je citlivý i za nedostatečného osvětlení, nabízí vylepšenou zřetelnost obrazu a výrazné omezení zrnitosti.
 • Procesor BIONZ X ™ pro skvělé detaily a struktury-Obrazový procesor společnosti Sony věrně reprodukuje struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí, a k tomu nabízí mimořádně vysokou rychlost zpracování. Společně s přední technologií LSI (Large Scale Integration), která zrychluje zpracování, umožňuje procesor BIONZ X přirozenější detaily, realističtější obraz, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při snímání fotografií i videozáznamů.
 • Ostrý, velmi široký objektiv ZEISS® Tessar®-filmování epické širokoúhlé motivy s objektivem ZEISS® Tessar® nebo si zvolte klasický, přímý pohled. V obou případech pořídíte nádherné záběry zasněžených svahů, horských chodníků, vířící peřejí nebo děravých asfaltových cestiček.
 • Funkce nastavení úhlu pohledu-Objevujte nové flexibilní možnosti snímání akce s dramatickými efekty a vzrušující atmosférou. Například úhel pohledu lze přepínat mezi širokoúhlým a zúženým, a to ve dvou úrovních. Režim plynule nastavitelného zoomu také umožňuje úpravu přiblížení během snímání.
 • Vestavěný stereofonní mikrofon zachycuje kvalitní zvuk-S dokonalým zvukem může být skvělý videozáznam ještě lepší. Integrovaný mikrofon vám umožní zachytit přirozený zvuk vašeho dobrodružství ve svou stereofonních stopách. Čistý zvuk s nižším šumem dokonale doplní každý skvělý videozáznam, který nahrajete.
 • Vestavěný stereofonní mikrofon zachycuje kvalitní zvuk-S dokonalým zvukem může být skvělý videozáznam ještě lepší. Integrovaný mikrofon vám umožní zachytit přirozený zvuk vašeho dobrodružství ve svou stereofonních stopách. Čistý zvuk s nižším šumem dokonale doplní každý skvělý videozáznam, který nahrajete.
 • Highlight Movie Maker s funkcí rozpoznání obličeje Face Detection-Přesvědčte se sami, jak dokáže integrovaná funkce Highlight Movie Maker pracovat s funkcí rozpoznání obličeje Face Detection při automatické editaci přímo v kameře. Nástroj Highlight Movie Maker podporuje širokou nabídku scén-nejen sportovní aktivity, ale i běžné každodenní situace nebo cestování. Automaticky vybírá výrazné body záznamu a vytváří výběrová videa podbarvená hudbou na pozadí. Své dílo můžete ihned sdílet prostřednictvím smartphonu.
 • Ruční ovládání umožňuje projevit vlastní filmový styl-Seznamte se s chytrými kamerovými funkcemi, se kterými vytvoříte úchvatné akční videozáznamy, které budete s hrdostí přehrávat rodině, přátelům i fanouškům. Používejte pokročilá manuální nastavení, jako je vyvážení bílé a funkce AE Shift, a optimalizujte jas a odstín tak, aby odpovídal záznamu z jiných videokamer, a záznamy se snadněji upravovaly. Ukažte své schopnosti a vyjádřete vlastní styl-v pozici režiséra i akční hvězdy.
 • Živé streamování prostřednictvím služby Ustream®-Sdílejte v reálném čase vycházky na lyžích i náročných vlny (a to, jak něco smetou). Streamujte scény tak, jak se dějí, s vysoce kvalitním obrazem i zvukem. 120 sn při vysokém rozlišení pro zpomalené záběry-Díky záznamu s vysokou obnovovací rychlostí 120 sn v rozlišení HD uvidíte při zpomaleném přehrávání každý detail rychlé akce.
 • Snímání více snímků-Pomocí snímání série snímků zachytíte rychlou akci. Zde můžete pořídit až osm vysoce kvalitních záběrů triku nebo přechodu-dokonalá funkce pro ty, kteří rádi zpětně rozebírají svůj styl. Nastavení jsou 8 sn/1 s, 5 sn/2 s a 2 sn/5 s.
 • Vícenásobná expozice-Zachyťte celou akční sekvenci v jednom záběru. Tato funkce vytvoří složený obraz objektu v pohybu s různými nastaveními pro různé série více snímků, které mají hodnoty: 8 sn/1 s, 5 sn/2 s a 2 sn/5 s. Ovládání více videokamer-Použijte až pět videokamer najednou a získejte vzrušující záběry z podhledu nebo vzhůru nohama. A všechny je snadno ovládat dálkovým ovladačem Live-View nebo smartphonem s aplikací PlayMemories Mobile.
 • Software Action Cam Movie Creator umožňuje snadnou a kreativní editační práci-S aplikací Movie Creator pro videokameru Action Cam budou vaše filmy vypadat ještě lépe. Vytvářejte a upravujte videa rychle a jednoduše díky celé řadě funkcí, jako je časosběrný záznam 4K nebo zpomalené video. Videa můžete také otočit o 90 ° ve směru nebo proti směru hodinových ručiček pomocí funkce otáčení videa nebo můžete pomocí funkce Multi View zkombinovat až čtyři videozáznamy zachyceny současně různými fotoaparáty a vytvořit kompozitní video pro dělené zobrazení. Pohodlný záznam ve smyčce-Díky záznamu ve smyčce se nemusíte bát, že zmeškáte nejlepší moment. Je možné vybrat záznam ve smyčce s přepisem o volitelné délce 5, 20, 60 a 120 minut nebo"neomezeně". Využijte ho na zachycení nejvýznamnějších momentů, aniž byste se museli bát vyčerpání kapacity.
 • Aplikace pro videokameru Action Cam-S intuitivními aplikacemi pro mobilní zařízení se můžete kdykoli a kdekoli blýsknout-od jednoduché úpravy videa s časosběrným záznamem přes zpomalené či zrychlené záběry až po bezdrátový přenos videosouborů.
 • Pouzdro pro snímání pod vodou ve standardní výbavě-Využijte dodávané pouzdro pro snímání pod vodou a vezměte videokameru Action Cam až do hloubky 60 m-nemusíte kvůli tomu kupovat speciální vybavení. Pouzdro disponuje plochým panelem, který umožňuje snadné ovládání všech tlačítek videokamery. Navíc kameru chrání před nárazy, vlhkostí, korozí, prachem nebo pískem. Užívejte si bezstarostná podvodní dobrodružství a nebojte se pustit i do náročného terénu.
 • Zvýšené pohodlí-Vestavěná zásuvka pro stativ znamená, že můžete videokameru Action Cam rychle připojit na stativ a pořídit dokonale stabilní záznam. Konektory USB se nyní nacházejí na zadní straně kamery a usnadňují připojení příslušenství. Slot pro kartu Memory Stick Duo ™/SD-Do slotu pro paměťovou kartu je možné vložit paměťové karty Memory Stick Micro ™ (M2) a Micro SD/SDHC/SDXC 5 (třída 4 nebo vyšší). Vyberte kartu, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům na záznam a je kompatibilní s počítačem. (Paměťové karty nejsou součástí dodávky.) Doplňkové kontrolky usnadňují sledování aktuálního stavu kamery-Tato videokamera Action Cam je vybavena třemi kontrolkami-na přední, horní a zadní části těla. Stav nahrávání tak nyní můžete snadno sledovat z různých úhlů. Výhodou je také upozornění v podobě pípnutí.

  Hlavní technické údaje:

  • Typ objektivu-ZEISS® Tessar®

  • Typ snímače-Snímač CMOS Exmor R® typu 1/2,3 (7,77 mm) s technologií"převráceného" snímače

  • Vodotěsná-Pouzdro pro snímání pod vodou (MPK-UWH1) součástí balení

  • Odolnost proti prachu-Pouzdro pro snímání pod vodou (MPK-UWH1) součástí balení

  • Odolnost proti nárazům-Pouzdro pro snímání pod vodou (MPK-UWH1) součástí balení

  • Vstupní a výstupní konektory-Víceúčelový konektor/konektor Micro USB

Obsah balení:

 • Dobíjecí baterie (NP-BX1)
 • Kabel Micro USB
 • Průvodce spuštěním
 • Pouzdro pro snímání pod vodou (MPK-UWH1)
 • upevňovací spona 

Sony FHD HDR-AS50 Action Cam + podvodní pouzdro
bylo přidáno do katalogu 12. 02. 2016.

Recenze Sony FHD HDR-AS50 Action Cam + podvodní pouzdro

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky