Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam-Live View sada

Nové
10 069,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 22.12.
Kód produktu: 345270

sony

POPIS: Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam-Live View sada [2190205001]

4K Action Cam v Ultra HD-čtyřnásobek detailů ve Full HD kvalitě, procesor BIONZ X ™, extrémně širokoúhlý objektiv ZEISS-Tessar® 170 ° na snímání panoramatických záběrů, trojnásobně efektivnější stabilizace SteadyShot jako u starších modelů, není podporována v režimu 4K,

Proč koupit Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam? :

   

 • Díky Full HD kvalitě mimořádně ostrý, čistý obraz s bohatostí barev, vysoké rozlišení pro rychlou akci Full HD 120P s možností zpomaleného záznamu, objektiv ZEISS® Tessar®, zorné pole 120 ° (se stabilizací) 170 ° (bez stabilizace SteadyShot) , Exmor R ® CMOS typu 1/2,3"se zadním osvětlením, vodotěsnost až do 10 m s dodávaným pouzdrem SPK-X1. Tělo odolné vůči prachu, postříkání, otřesům,
 • Rozhraní Multi/Micro USB, Stereo minikonektor, výstup 4K Micro HDMI, HD Micro HDMI, zásuvka na paměťové micro karty.
 • Procesor BIONZ X ™ pro skvělé detaily a struktury-Všechny digitální fotoaparáty potřebují provádět světlo zachycené snímačem na krásnou digitální fotografii. Technologie, která podporuje tuto konverzi, je stejně důležitá jako objektiv a snímač s vysokým rozlišením-proto společnost Sony vyvinula jedinečný procesor BIONZ X, který nabízí přirozenější detaily, realističtější snímky, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při pořizování fotografií i videí.
 • Světově proslulá optika ZEISS®-Tak či tak, díky více než 150 letům zkušeností v oblasti přesné optiky nabízí objektiv ZEISS® při snímání intenzivní kontrast a ostrost bez odlesku a odrazu, a to díky pokročilému vícevrstvémupotahu. Ostrý, velmi široký 170 ° objektiv-Zachyťte úchvatné široké záběry díky 170 ° objektivu ZEISS® Tessar. Nebo přepněte do 120 ° zobrazení se stabilizátorem obrazu SteadyShot. V obou případech pořídíte nádherné záběry náročných zasněžených svahů, horských chodníků, vířící peřejí nebo jen děravých asfaltových cestiček. Čtení plného počtu pixelů bez technologie pixel binning-Snímač odečte obrazová data z každého pixelu, což u videa zabraňuje vzniku vzorkování, efektu moiré a barevných vad.
 • Vysoká přenosová rychlost zajistí zachycení všech drobných detailů-Váš záznam bude tvořen plynulým, vysoce kvalitním obrazem díky vysoké přenosové rychlosti 4K/100 Mb/s a možnosti záznamu ve Full HD/50 Mb/s.
 • Vestavěný stereofonní mikrofon zachycuje kvalitní zvuk-S dokonalým zvukem může být skvělý film ještě lépe; zabudovaný stereofonní mikrofon vám umožní zachytit zvuky vašeho dobrodružství prostorově a přirozeně, zatímco funkce redukce šumu větru si zajistí čistou zvukovou stopu.
 • Formát XAVC S pro záznam na profesionální úrovni-v případě obchodních modelů je dostupný kodek Sony profesionální úrovně pro úchvatný domácí záznam s vysokou přenosovou rychlostí.
 • Pokročilá funkce SteadyShot si poradí s nárazy a rozmazáním-Ať je to mimořádně kamenitý terén nebo divoká jízda na kole, na ostré a jasné video se každý s chutí podívá. A pokročilá stabilizace obrazu SteadyShot je navíc účinnější proti vibracím s nízkou amplitudou-například tím od rádiem řízených vrtulníků. Nyní tedy můžete s pomocí svého drone pořídit nádherné jasné panoramatické záběry bez otřesů.
 • Vícenásobná expozice-Zachyťte celou akční sekvenci v jednom záběru. Tato funkce vytvoří složený obraz objektu v pohybu s různými nastaveními pro různé série více snímků, které mají hodnoty: 10 sn./s/1 s, 5 sn/2 s a 2 sn./s./5 s.
 • Snímání více snímků-Pomocí snímání série snímků zachytíte rychlou akci. Zde můžete zachytit maximálně 10 vysoce kvalitních snímků triku nebo přechodu-dokonalá funkce pro ty, kteří rádi zpětně rozebírají svůj styl. Nastavení jsou 10 sn./s/1 s, 5 sn./s/2 s a 2 sn./s/5 s.
 • Živé streamování na webu Ustream®-Sdílejte v reálném čase vycházky na lyžích i náročných vlny (a to, jak něco smetou). Streamujte scény tak, jak se dějí, s vysoce kvalitním obrazem i zvukem.
 • Pohodlný záznam ve smyčce-Body CopyDíky záznamu ve smyčce se nemusíte bát, že zmeškáte nejlepší moment. Je možné vybrat záznam ve smyčce s přepisem o volitelné délce 5, 20, 60 a 120 minut nebo"neomezeně". Využijte ho na zachycení nejvýznamnějších momentů, aniž byste se museli bát vyčerpání kapacity. Manuální ovládání pro videozáznamy v profesionálním stylu-Prozkoumejte propracované funkce záznamu pro videozáznamy v profesionálním stylu. Používejte pokročilá manuální nastavení, jako je vyvážení bílé a funkce AE Shift, a optimalizujte jas a odstín tak, aby odpovídal záznamu z jiných videokamer, a záznamy se snadněji upravovaly.
 • Časosběrný záznam vám umožní rozvíjet při vytváření videí kreativitu-Zachyťte jemné pohyby detailně a přesně. Při záznamu intervalu se snímek zachytí každých 5, 10, 30 nebo 60 sekund, takže je pak můžete spojit do časosběrného záznamu. To se hodí především při souvislém záznamu v delším časovém úseku. Highlight Movie Maker pro rychlejší práci-Ušetřete čas tím, že rychle najdete body pro zvýraznění a začnete ihned upravovat. Highlight Movie Maker také automaticky vybere nejlepší scény a vytvoří videozáznam ze zvýrazněných částí-is hudbou na pozadí. Své dílo můžete také ihned sdílet prostřednictvím smartphonu. Úplné ovládání s náramkovým dálkovým ovladačem Live-View-Díky Náramkové dálkovému ovladači RM-LVR2 můžete na místě využít přehrávání a kontrolu záznamu a odstraněním nadbytečného záznamu optimalizovat kapacitu záznamu.
 • Ovládání více videokamer-Použijte až pět videokamer najednou a získejte vzrušující záběry z podhledu nebo vzhůru nohama. A všechny je snadno ovládat volitelným dálkovým ovladačem Live-View na zápěstí a smartphonem s aplikací PlayMemories Mobile ™.
 • Překrytí dat GPS na video-Funkce překrytí dat GPS na video čte údaje o rychlosti zaznamenané vestavěnou funkcí GPS a vytváří další videosoubor, který zobrazuje údaje o rychlosti atd. Videosoubor s údaji o rychlosti můžete nahrát na internet, a sdílet tak své zážitky s ostatními.
 • Nastavení rychlosti-Aplikace Movie Creator pro videokameru Action Cam vám umožní vytvořit působivý zpomalený videozáznam nebo jednoduše použít efekt rychlého převíjení. Rychlost přehrávání zvolené části můžete zpomalit (x1/2, x1/4, x1/8) nebo zrychlit (x2, x4, x8, x16).
 • Přidejte k upravenému videozáznamu hudbu-Přidávejte do filmu, který upravujete, oblíbené melodie-klidně i své vlastní-jako soundtrack, a vytvořte si vlastní filmový styl.
 • Sdílení jedním dotykem pomocí technologií Wi-Fi® a NFC-Stačí videokameru Action Cam umístit na smartphone podporující technologii NFC. Díky funkci spuštění jedním dotykem lze data z videokamery Action Cam snadno přenášet do smartphonu či tabletu se systémem Android/iOS. Pak je jednoduše nahrávejte do sociálních médií nebo na webové stránky a sdílejte napínavé akce s přáteli a rodinou prostřednictvím Wi-Fi®.
 • Editace 4 videí pomocí funkce Sloučení videa-Funkce Sloučení videa umožňuje spojení až čtyř filmových záznamů (i zpomalené záznamy) zhotovených současně různými videokamerami a vytvořit kompozitní video pro dělené zobrazení. Díky této jedinečné funkci dokáže každý vytvořit působivé videozáznamy bez nutnosti zvládnutí složitého softwaru pro úpravu videa. K dispozici na PlayMemories Home.
 • Funkce pro obrácení videozáznamu-funkce obráceného snímání je zvláště praktická při použití videokamery Action Cam v obrácené poloze. Před spuštěním videokamery vyberte zvláštní nastavení, aby videokamera nahrála záznam ve standardní orientaci.
 • Robustní voděodolný plášť s držákem na stativ-Díky ochrannému plášti je videokamera vodotěsná do hloubky 10 m a odolná proti nárazu. Navíc je odolná proti prachu a nečistotám, takže si poradí is blátem, sněhem, deštěm nebo pískem. Vestavěná zásuvka pro stativ-vestavěná zásuvka pro stativ znamená, že můžete videokameru Action Cam rychle připojit na stativ a pořídit dokonale stabilní záznam.
 • Design odolný proti stříkající vodě odpuzuje vodu-Při výletu do hor můžete nechat vodotěsné pouzdro doma-design odolný proti stříkající vodě si s živly poradí, má totiž hodnocení třídy IPX4. Tuto videokameru Action Cam lze také připevnit přímo na stativ: pouzdronepotřebujete.
 • Kompatibilní s kartami Memory Stick Micro ™ a Micro SD/SDHC/SDXC-Do slotu pro paměťovou kartu je možné vložit paměťové karty Memory Stick Micro ™ (M2 ™) a Micro SD/SDHC/SDXC (třída 4 nebo vyšší). Vyberte kartu, která nejlépe vyhovuje vašim požadavkům na záznam a je kompatibilní s počítačem. (Paměťové karty nejsou součástí dodávky.)

Obsah balení:

 • Lithium akumulátor
 • micro USB kabel
 • pouzdro
 • dva nalepovací držáky (na rovný a oblý povrch)
 • dálkové ovládání 

Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam-Live View sada
bylo přidáno do katalogu 12. 02. 2016.

Recenze Sony 4K (FHD) kamera FDR-X1000VR Action Cam-Live View sada

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky