Sorcery

Nové
259,- Kč
CENA S DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 21.12.
Kód produktu: 205102

Sonynevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

POPIS: Sorcery [PS3]


Hra s podporou pro pohybový ovladač PlayStation Move .

Královna Nightmare porušila starobylou smlouvu s lidstvem a zemi hrozí, že bude pokryta věčnou nocí. Jako mladý učeň čaroděje se pokusíte ovládnout tajemné umění a zahnat zpět tvory magického světa. Sorcery Vám dá do rukou sílu, kterou ovládnete pomocí PlayStation Move pohybového ovladače. Budete vyvolávat a kontrolovat mocné kouzla, kterými porazíte temný svět království Faerie.

Na své cestě potkáte velké množství nepřátel, vyřešíte množství hádanek, naučíte se používat silné kouzla a vyrábět lektvary prostřednictvím systému alchymie. S více než 8 kouzly, které lze použít v různých kombinacích a nespočet předmětů, Vás vtáhne do jedinečného fantasy dobrodružství.

 • Poražte nestvůry a zachraňte svůj lid, objevujte podivuhodné poklady a nakonec zdolejte i samotnou královnu Nightmare.
 • Vyvolávejte kouzla a pijte lektvary pomocí pohybového ovladače PlayStation Move, který vaše pohyby okamžitě přenáší do hry.
 • Bojujte ve čtyřech jedinečných prostředích a likvidujte nespočet nepřátel, abyste si vylepšili postavu i předměty.
 • Objevujte vedlejší úkoly a dobrodružství, které na Vás v království Faerie čekají-zachraňte děti před gobliny, kteří ovládli Endless Stair, znovu odhalte ztracené znalosti z dob minulých v City of the Drowned, nebo jen plňte úkoly od místních obyvatel.
  Hra vyžaduje pohybový ovladač PlayStation Move a kameru PlayStation Eye ,
  nebo PlayStation Move Starter Pack


 • Sorcery
  bylo přidáno do katalogu 28. 03. 2012.

  Související produkty

  Recenze Sorcery

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky