Star Trek: Bridge Crew

Nové
729,- Kč
CENA S DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 20.12.
Kód produktu: 359870

Ubisoftnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 7 letanglická verze

POPIS: Star Trek: Bridge Crew [PS4]


Ve hře Star Trek: Bridge Crew se s Vašimi přáteli nacházíte v srdci hvězdné lodi, kde v roli důstojníků federace každé Vaše rozhodnutí určuje o osudu posádky i lodě. Díky PlayStation VR zažijete skutečné ponoření do světa Star Trek.

Federace Vás společně s posádkou vysílá velet novému plavidlu U.S.S Aegis. Vaším úkolem je prozkoumat z velké části neprozkoumané část vesmíru, která je známá jako"Brázda", s nadějí nalezení nové planety pro decimováno populaci z planety Vulcun. Tato část vesmíru obsahuje neskutečné krásy a neprozkoumané zázraky, ale také podivuhodné anomálie a neznámé nebezpečí. Národ Klingony je v tomto regionu také velmi aktivní a jejich plány jsou rozhodně hrozbou pro federaci. Je pouze na Vás a na Vaší posádce zmapovat celý sektor, zjistit záměry Klingony a zajistit klidnou přítomnost federace.


 • Vytvářejte strategická rozhodnutí a koordinujte akce Vaší posádky pro plnění misí. V kooperativním režimu se mohou 4 hráči spojit a zaujmout úkolů kapitána, kormidelníka, taktika a vrchního technika. Každá z těchto pozic je důležitá pro úspěchy v různých mísách, kterým čelíte a pro bezpečnost posádky a lodě.
 • Ujměte se vedení U.S.S. Aegis, první lodě svého druhu. Ať už plánujete kurz, nebo analyzujete data, nebo hacknutý nepřátelské štíty a zaměřujete zranitelné subsystémy lodí, máte v rukou průlomovou technologii hvězdné flotily. Unikátní design lodě ji činí ideálním pro nebezpečné mise v"brázdě", ale musíte ovládnout její systémy.
 • Posádka kajuty lodi nabízí zábavný kooperativní zážitek s nesrovnatelným pocitem reality. Pro překonání překážek potřebujete více než individuální schopnosti; komunikace, důvěra a blízká koordinace posádky jsou klíčem k vítězství.
 • Kromě dynamického příběhu, Star Trek: Bridge Crew představuje režim pokračujících misí, který procedurální generuje mise pro nesčetné hodiny samostatného,nebo kooperativního dobrodružství.  Hra vyžaduje PlayStation VR a PlayStation kameru pro PS4 . Také se doporučuje používat ovladače PlayStation Move .
 • Star Trek: Bridge Crew
  bylo přidáno do katalogu 08. 11. 2016.

  Související produkty

  Recenze Star Trek: Bridge Crew

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky