StarDrive

Nové
969,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
předobjednávka
Kód produktu: 211668

nevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

POPIS: StarDrive [PC CD]


StarDrive je 4X akční strategická hra, kde je cílem vystavět si vlastní vesmírné impérium. Začínáte s jednou planetou a maličkým počtem vesmírných plavidel a postupně se rozšiřujete do galaxie, zkoumáte nové světy, stavíte nové kolonie a objevujete StarDrive vesmír.

Srdcem StarDrive je unikátní systém stavby lodí a bojový engine. StarDrive bere modulově-založený přístup na stavbu lodí, což poskytuje hráči možnost vytvořit si vlastní, unikátní vesmírné lodě, přičemž kompozice a rozložení modulů představují klíč k výkonu a bojovým schopnostem lodí.

Dostává Váš pravý bok lodě v souboji výprask? Otočte se pravým bokem a pokračujte v zápase! Případně se skrytě do štítů dalších vlastních válečných lodí, ujeďte a znovu vejděte na bojiště, vypusťte bojovníků, položte miny zda uskutečněte mnohé další bojové metody. V StarDrive máte skutečně neomezené možnosti.

 • Přizpůsobte si svoji rasu výběrem z velkého množství fyzických a socioekonomických vlastností, či vlastností týkajících se historie a tradic.
 • Vybudujte své lodi od základu, díky modulovému stavebnímu systému.
 • Poveďte vaše jednotky do boje po boku Vaší vlastní vlajkové lodi, kterou ovládáte jako klasickou arkádovou palebnou loď, prikazujte své flotile podobně, jako v real-time strategii s jednoduchými příkazy pomocí myši.
 • Ovládněte planety ostatních hráčů díky taktickým pozemním bitvám.
 • Vylepšete si své lodi díky hlubokému stromu vylepšení s množstvím technologií.
 • Objevte mimozemské artefakty, jejichž vlastnictví přináší bonusy Vašemu impériu.
 • Díky rozsáhlým diplomatickým možnostem se můžete spřátelit s mimozemskými rasami, vyměňovat s nimi technologie a artefakty, prodávat lodě, deklarovat války či dokonce spojit se s nimi.
 • A hlvne-to vše ONLINE. Užijte si všechny famózně a unikátní schopnosti StarDrive se svými přáteli.

  Hra vyžaduje připojení k síti internet a aktivaci přes službu Steam!

 • StarDrive
  bylo přidáno do katalogu 12. 04. 2013.

  Související produkty

  Recenze StarDrive

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky