Warhammer 40,000: Adeptus Titanicus Dominus

Nové
1499 Kč
1 339,- Kč
Cena s DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
předobjednávka
Kód produktu: 390981
  Funboxnevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 12 letanglická verze

POPIS: Warhammer 40,000: Adeptus Titanicus Dominus [PS4]


Titáni jsou vrcholné válečné stroje Impéria. Jsou to giganti s nerozbitnou kůží, kterou chrání pole téměř neproniknutelné energie, jejich posádku tvoří věrný bojovníci a jsou vyzbrojeni nejmocnějšími zbraněmi, které kněží Impéria dokáží vymyslet. Napříč Impériem a za jeho hranicemi, nic nevzbuzuje stejný respekt a strach. -z knihy pravidel Adeptus Titanicus
Vyberte si kontrolu nad Titány z oddaných legií aStore (Warp Runners), Gryphonica (War Griffons), Cruciusa (Warmongers) nebo Osedaxa (The Cockatrices) nebo si vyberte ze zrádných legií Chaosu mortise (Death Heads), Vulcana (Dark Fire), Damenosa (Lords of Ruin) nebo Fureanov (Tiger Eyes).
Kampaně mají mnohé cíle a nabízejí variace následujících námětů. Zničte vůli nepřátel destrukcí jejich nejmocnějšího Titana. Zmocněte se dvou objektů v nepřátelském území a ochraňte je před Titány. Ochraňte tři vlajky ve vašem teritoriu před Titány a nepřáteli. Režim nepreniknuteľnosti, ve kterém nesmí na vašem území být funkční Titáni. Bleskový útok, při kterém se musíte zmocnit vysunuté nepřátelské základny.
Některé mise budou kombinací výše uvedených námětů. Vy a vaši soupeři budete ovládat pick Titánů Legio Victorum a Legio Excruciatus, při tom jak si budete vyměňovat údery na futuristických bojištích 41. tisíciletí. Hra nabízí zážitek, který máte při hraní stolní verze hry, ale zároveň vás okouzlí grafickým provedením nasazování jednotek do boje. Využijte možnosti volby jednotek a jejich výzbroje a poražte nepřátel. Hra se odehrává podle pravidel čtvrté epické edice.
Hra nabízí kampaň s 20 misemi a režim Skirmish proti AI soupeřem pro jednoho hráče, ale také online režim pro hráče, kteří si chtějí otestovat své schopnosti proti ostatním členům komunity.

Warhammer 40,000: Adeptus Titanicus Dominus
bylo přidáno do katalogu 09. 12. 2018.

Recenze Warhammer 40,000: Adeptus Titanicus Dominus

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky