The Witcher 2: Assassins of Kings (Enhanced Edition)

DOSTUPNÉ TAKÉ NA The Witcher 2: Assassins of Kings (Enhanced Edition) - PC DVD
Nové
519,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
očekáváme naskladnění
19.12.2017 (4 ks volných) [?]
Kód produktu: 205724

Namconevhodné a nepřístupné pro věkovou skupinu nezletilých do 18 letanglická verze

POPIS: The Witcher 2: Assassins of Kings (Enhanced Edition) [XBOX 360]


Druhý díl ságy Witcher o Geraltovi z Rivie představuje strhující a promyšlený příběh, který definuje nové standardy pro hry s nelineárním dějem. Hra kromě epického příběhu nabízí originální brutální bojový systém, který spojuje taktické prvky s dynamickou akcí v jedinečný celek. Nový, moderní herní engine umožňující jednak nádherné vizuální zpracování a zároveň sofistikované herní mechanismy, Vás nechává nahlédnout do nejživějšího a najreálnejšieho světa, který byl kdy stvořen pro RPG. Dech beroucí příběh, dynamický bojový systém, nádherná grafika i všechno to ostatní, co dělalo z původního hry Witcher tak skvělou hru, je nyní ještě umocněno modernější a propracovanější technologií.

Po tom, co napomohl potlačení vzpoury iniciované Řádem hořící růže a zachránil Foltestovi život, se Geralt stává ústřední postavou politických nepokojů v království Temerie. Geralt stále chrání krále a pomáhá mu v jeho snahách přinést do říše mír. Poslední bašta Řádu padá do rukou královské armády. Povstalcům zůstává už jen jediná pevnost v podobě hradu baronky La Valettovej, která prohlásila své panství za nezávislé. Od pokusu o vraždu krále, ke kterému došlo po příchodu jeho vojsk k branám barónkynej pevnosti během příprav na závěrečnou bitvu, uplynul měsíc. Mezitím se Geralt, který se musí věnovat Foltestovi, nemohl zabývat svým osobním posláním: odhalit, kdo je tajemným zabijákem, tak podobný zaklínačem, který stojí za pokusem o královu vraždu. Rozluštění této záhady přinese odpověď na mnohé otázky ...


 • Intenzivní nelineární příběh plný emocí, komplexní a rozsáhlé dobrodružství, ve kterém má každé rozhodnutí následky.
 • Obrovský a bohatý herní svět, v němž životy lidí ovlivňují zlověstné události, zatímco všude kolem řádí krvelačné nestvůry.
 • V bojovém systému se snoubí efektní dynamické bitvy s propracovanou RPG mechanikou a širokou škálou taktických možností.


  Enhanced Edition obsahuje navíc:

 • CD s oficiálním soundtrackem
 • Mapu herního světa
 • Herní příručku pro zkušené RPG hráčů i nováčků v žánru.
 • Manuál
 • The Witcher 2: Assassins of Kings (Enhanced Edition)
  bylo přidáno do katalogu 10. 05. 2012.

  Související produkty

  Recenze The Witcher 2: Assassins of Kings (Enhanced Edition)

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky