Xbox One Elite 1TB Hybrid Drive-BAZAR (použité zboží, smluvní záruka 24 měsíců)

Vykoupeno
6 499,- Kč
CENA S DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
na externím skladě
Kurýrem dodáme 18.12.
Kód produktu: 343186

Microsoft
POUŽITÉ ZBOŽÍ (BAZAR)
Všechny takto nabízené produkty jsou 100% funkční a odzkoušené                         

• konzole je z výkupu a je 100 % funkční                        

• konzola je nová, balení neotevřené      

• v původní krabici s kompletním příslušenstvím

• obsah balení: konzola, ovladač, headset, kabeláž      

• smluvní záruka 24 měsíců      

• speciální režim DPH, podle zákona o dani z pridané hodnoty c. 235/2004 Sb. (0% DPH)

POPIS: Xbox One Elite 1TB Hybrid Drive-BAZAR (použité zboží, smluvní záruka 24 měsíců)


Balení obsahuje konzolu Xbox One Elite 1TB Hybrid Drive a ovladač Microsoft Xbox Elite Wireless Controller, black .

Xbox One Elite 1TB Hybrid Drive

Microsoft u své next-gen konzole přešel z pojmenování"herní konzole" na"centrum domácí zábavy", což ho zcela vystihuje. Obsahuje 8 jádrový procesor, 8 GB RAM a výkonný grafický čip, ale kromě hraní nabízí množství další funkcionality. Tou je například zpráva TV programů, Skype integrace či mutimediální knihovna a to vše postavené na nejpokročilejší operačním systému na planetě-na Windows 8.

Kinect nové generace nabízí doslova radikálně vylepšení. Značně se zrychlila odezva i přesnost, která nyní zaznamenává nejen celé ruce, ale i pohyb prstů, zda ty nejjemnější pohyby těla. Tam však zdaleka nekončí-pro zvýšení herního vzrušení sleduje Vaši mimiku, či dokonce měří Váš srdeční tep. A k pohodlí zase přispívá možnost ovládat ho v sedě, a to kdykoliv, nakolik vidí (a slyší) i ve tmě!


Vítá vás nová generace her a zábavy. Svět, kde hry posouvají hranice realismu. A kde televizor poslouchá každý Váš příkaz. Kde poslech hudby během hraní hry nemůže být jednodušší. A kde můžete procházet z televizních programů na filmy, na hudbu a na hru v jediném okamžiku. Kde je Váš zážitek přizpůsoben přímo Vám. A kde zábava, kterou milujete, je celá na jednom místě. Vítá Vás konzola vše v jednom- Xbox One .

Xbox One je supermoderní herní konzole, televizní a videosystém nové generace a mnohem, mnohem více. Pryč jsou dny, kdy jste přepínali vstupy na svém televizoru, abyste mohli hrát hru, nebo sledovat film. Xbox One spojuje světy digitální zábavy do jednoho komplexního celku. Nový Xbox One již není jen herní konzole, ale celé osobní digitální centrum přímo ve Vaší obýváku. Zda chcete dívat TV, prohlížet internetové stránky, sledovat videa, či fotky, všechno je možné a to dokonce bez jakéhokoliv ovladače, jen s pomocí Vašeho hlasu a těla. Připojte k tomu obrovský výkon pro ultra-realistické hry a máte zde Xbox One , skutečnou konzoli nové generace.

Co však Xbox One posouvá do zcela nové dimenze je použití supermoderního herního operačního systému a jeho spojení s nejpokročilejším OS Windows 8. Díky tomu dostanete to nejlepší z obou světů. Zapomeňte na nutnost přepínat vstupy na to, abyste mohli sledovat televizi či hrát hry. Nyní můžete spouštět jakékoliv aplikace současně s hrou, a to všechno bleskově, bez jakékoliv ztráty výkonu. A samozřejmě konzole je připravena vždy, když i Vy. Spouští se okamžitě, zapomeňte na prehistorické čekání na zapnutí. Stačí pár slov a jste opět ve hře, řádově v sekundách.

Na konzole Xbox One jsou hry natolik přirozené, že budete přísahat, že jsou skutečné. Zahĺbte se do kinematografických světů s postavami, které jsou lidštější než kdykoliv dosud. A sáhněte si na televizní vysílání, sport, hudbu a dokonce na web způsoby, o kterých jste si nikdy ani nemysleli, že jsou možné.

Technologie Xbox SmartGlass změní Váš smartphone, zda tablet na druhou obrazovku, která spolupracuje s konzolou Xbox One . Navigujte své filmy či hudbu, zobrazte si detaily o tom, co se právě nachází na obrazovce, nebo surfujte na webu na svém televizoru za pomoci ovládání malé dotykové obrazovky. SmartGlass představuje rozšířené zážitky z Vašich oblíbených televizních programů, filmů, hudby, her či sportů.

Konzola Xbox One Vás pozná. Zjistí, co máte rádi a co ne. A přinese to vše na jedno místo na Vaší vlastní domovské obrazovce. Jelikož se každá konzola Xbox One dodává se senzorem Kinect, reaguje přirozeně na Váš hlas, pohyby a gesta. Rozlučte se s érou jednolité zábavy pro všechny.

Konzola Xbox One nabízí značně vylepšený senzor Kinect, který je nyní součástí každého balení. Nový Kinect je rychlejší, obsahuje novou kameru Real Vision a infračervený senzor, aby reagoval i ve špatných světelných podmínkách či dokonce tmě a 3 mikrofony Real Voice, které umí rozeznat právě Vás iv místnosti plné lidí. Kinect nyní hraje podstatnou roli při celé funkcionalitě konzoly Xbox One . Pár slovy dokážete přepnout televizní kanál, zapnout hru, zjistit výsledky ve sportu, či zkontrolovat novinky na XBOX Live, díky super-optimalizovanému výkonu tak rychle, že nebudete stíhat mluvit. A ne jen to. Nový Kinect díky technologii Real Motion sleduje dokonce i Váš tep, můžete ho ovládat v sedě, či dokonce jen prsty. Toto je skutečně technologie nové generace.

"Toto je můj Xbox" bude Váš pocit když se sžijete s novou konzolou Xbox One . Stačí dvě slova, a Xbox Vás automaticky identifikuje podle hlasu a přihlásí Vás na Vaši domovskou obrazovku. Vaše znamená, že obsahuje právě ty informace, které se týkají Vás. Co jste naposledy hráli, sledovali zda poslouchali a také to, co se Vám líbí, nebo co se právě vám líbit může, nebo co se líbí Vašim přátelům. Odteď už pouze relevantní informace od první ikonky až do posledního slova! Už nikdy více nebude jedna konzola stejná pro všechny. Jen díky Vašemu hlasu se dokážete přihlásit na svůj účet Xbox Live, jehož členství nabízí neuvěřitelné výhody. Cloud nové generace Vám umožňuje Vaše rozehrané hry, rozpozerané filmy či alba bez problémů dokončit i na jiné konzole Xbox One . A to vše jen díky Xbox Live. Každá konzola se nyní může chovat jako Vaše vlastní.

Co si konzola Xbox One připravila speciálně pro hráče, je technologie Living Games. Hry mohou pokračovat v existenci i tehdy, když jejich nehrajete. Proto nikdy nebudete vědět, na jaké nové věci narazíte při dalším zapnutí. A pokročilá inteligence se může naučit hrát jako Vy! Pokud nebudete k dispozici, Vaši přátelé si mohou hrát proti Vašemu stínu. Pokud jste fanouškem sportovních her, určitě budete nadšený, že Vaše sportovní hry se každý víkend synchronizují s reálnými statistikami her. Prohrál Manchester minulý víkend? Překonali rychlost na Brazilském okruhu? Všechny tyto informace budou ve Vaší hře a budete si moci vychutnat skutečně autentický zážitek, jako kdybyste byli přímo na hřišti.

Vylepšením prošel i nový ovladač Xbox, který má až 40 nových technologických inovací. Je přesnější, pohodlnější, rychlejší a nabízí dokonalou odezvu i pro nejmenší detaily, abyste si mohli vychutnat ještě autentičtější zážitek iz těch nejdramatičtějších her, přičemž neustále poskytuje pohodlí klasického a ověřeného Xbox ovladače.

A nezapomeňte, Xbox One není jen výkonný. Xbox One je rychlý. Se supervýkonným 8 jádrovým procesorem, 8 GB paměti RAM a ultra-rychlou pamětí ESRAM, budete mít pocit, že máte superpočítač ve Vaší obýváku. Zapomeňte na čekání se zapnutím, zda čekání na aktualizace. Vše, co vidíte, vždy okamžitě jde. Aktualizace jak systému, tak her se stahují na pozadí, abyste Vy mohli plně soustředit na Váš dokonalý zážitek.


 • osmijádrový procesor x86 Vám umožňuje okamžitě jednoduše přepínat mezi hrou a oblíbenými aplikacemi souvisejícími se zábavou.
 • Funkce HDMI pass-through Vám umožňuje sledovat televizní vysílání prostřednictvím konzoly Xbox, což z přepínání vstupů dělá téměř prehistorickou představu.
 • 8 GB paměti RAM a 1 TB hybridní jednotky SSD (sshd poskytuje lepší výkon a umožňuje ukládat oblíbené hry včetně titulů pro Xbox 360 a mnohem více.
 • Pomocí přehrávače disků Blu-ray můžete sledovat filmy a hrát hry v neuvěřitelném vysokém rozlišení.
 • Konzola Xbox One se spouští okamžitě, takže je připravena vždy, když jste Vy. Protože méně času stráveného čekáním znamená více času stráveného hraním.


  Technická specifikace:

 • osmijádrový procesor AMD Jaguar
 • 8 GB super-rychlé DDR3 paměti RAM
 • 32 MB ESRAM ultra-rychlé procesorové paměti
 • sshd s kapacitou 1 TB .


  Microsoft Xbox Elite Wireless Controller, black
  Bezdrátový ovladač Xbox Elite, navržený ve spolupráci s profesionálními hráči, umožňuje využít naplno Vaše schopnosti a přizpůsobení Vašemu jedinečnému stylu hraní. Při hraní her můžete využít špičkovou přesnost, vyšší rychlost a přizpůsobené ovládání jako nikdy předtím.

  Výměnou různých kovových ovladačů pod palec a směrových ovladačů můžete dosáhnout přizpůsobené ovládání a ergonomii. Objevte konfigurace, které Vám umožní zlepšit přesnost, rychlost a dosah použitím různých tvarů a velikostí ovladačů pod palec. Ovladač Xbox Elite se přizpůsobuje velikosti Vašich rukou a Vašemu stylu hraní. Lepší ovládání využijete při hraní stříleček z pohledu první osoby, závodních her, bojových her, nebo her jiných žánrů. Nový fazetový směrový ovladač umožňuje jednodušší a spolehlivější předvádět kombinované pohyby, zatímco tradiční směrový ovladač poskytuje precizní ovládání při změně zbraní, nebo útoku.

  Bezdrátový ovladač Xbox Elite obsahuje čtyři zásuvky pro vyměnitelné lopatkové pákové ovladače. Můžete je jednoduše připojit a odpojit bez jakýkoliv nástrojů. Můžete připojit některé, nebo všechny lopatkové pákové ovladače a nakonfigurovat ovladač tak, aby Vám optimálně vyhovoval.

  Lopatkové pákové ovladače poskytují lepší ovládání prsty, takže můžete předvádět zničujúcejšie pohyby a dosáhnout efektivněji ovládání. Teď už nemusíte snímat palec z joysticku před provedením kombinovaného skoku, namířených a výstřelu. Pomocí aplikace * můžete přiřadit široký rozsah vstupů pro každý lopatkový joystick.

  Po přepnutí precizních zámků spouští můžete střílet rychleji a šetřit tak drahocenný čas při každém potáhnutí spouště. Precizní zámky spouští zastaví pohyb spouště po výstřelu, abyste byli připraveni na následující výstřel. Jednoduchým opětovným přepnutím přepínače získáte znovu úplný rozsah pohybu spouště. Každá spoušť má svůj vlastní precizní zámek spouště, což umožňuje nezávislé ovládání. V aplikaci můžete dále doladit nastavení spouští.

  Pomocí snadno použitelné aplikace * si můžete ještě více přizpůsobit ovládání. Můžete upravit minimální a maximální hodnoty spouští, citlivosti palcových pákových ovladačů, přiřazení tlačítek a další nastavení, takže ovládací prvky jsou nastaveny přesně tak, jak potřebujete. Můžete přiřadit kterékoliv ze 14 vstupů k tlačítkům ABXY, lopatkovým ovladačem, směrovému ovladači, spouštím a proklikům pákových ovladačů.

  V aplikaci můžete vytvořit libovolný počet profilů ovladačů a mít tak přizpůsobené nastavení pro jakoukoli hru. Do ovladače můžete načíst dva profily a okamžitě mezi nimi přepínat pomocí zabudovaného přepínače profilů. Možnosti jsou prakticky neomezené.


  Obsah balení:

 • Bezdrátový ovladač Microsoft Xbox Elite Wireless Controller, black
 • Transportní pouzdro.
 • Sada 4 lopatkových ovladačů
 • Sada 6 pákových ovladačů (2 standardní, 2 vysoké a 2 klenuté).
 • Sada 2 směrových ovladačů (fazetový a standardní).
 • USB kabel
 • 2 AA baterie


    * Aplikace je k dispozici pro Xbox One a Windows 10.

 • Xbox One Elite 1TB Hybrid Drive-BAZAR (použité zboží, smluvní záruka 24 měsíců)
  bylo přidáno do katalogu 22. 01. 2016.

  Související produkty

  Recenze Xbox One Elite 1TB Hybrid Drive-BAZAR (použité zboží, smluvní záruka 24 měsíců)

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky