Xiaomi Mi Air Dots, Black

Tento týden předobjednali 5 zákazníci
Nové
1 429,- Kč
CENA S DPH
DOSTUPNOST
předobjednávka
Kód produktu: 397272

Xiaomi

POPIS: Xiaomi Mi Air Dots, Black

Značka Xiaomi přináší nový model bezdrátových sluchátek na trh a oproti své konkurenci jsou několikanásobně levnější, což ale neznamená, že by ustupovaly svou kvalitou.

 

Proč koupit Xiaomi Mi Air Dots

  • sluchátka s kvalitní konstrukcí i solidní výdrží baterie disponují verzí
  • Bluetooth 5.0 , která umožní stabilní připojení bez výpadků signálu a navíc dosahuje menší energetickou náročnosti jako předchozí verze. Sluchátka jsou samozřejmě kompatibilní i s telefony vybavenými nižší verzí Bluetooth.
  • k jejich ovládání slouží vestavěný dotykový panel , který se nachází na stranách a citlivě reaguje i na letmý dotek. Pomocí tohoto místa lze tak vyřešit základní pokyny jako je vypnutí a zapnutí či pozastavení přehrávání a v neposlední řadě přijmout nebo odmítnout příchozí hovor. Na těle sluchátka je možné objevit i tlačítko, které vyvolá pomocného hlasového asistenta .
  • o kvalitu poslechu se stará nový zvukový čip a speciální dynamický měnič s průměrem 7,2 mm, který se vyznačuje širším rozsahem basů a výborným zvukem. Doplňuje ho ozvučná konstrukce v zadní dutině.
  • sluchátka jsou dostupné v elegantním bílém provedení a nacházejí se v praktické krabičce-pouzdře. Ta je vybavena elektronikou, která sluchátka během odložení nabíjí.
  • sluchátka stejně jako jejich pouzdro jsou navrženy v minimalistickém a elegantním duchu a působí čistým dojmem. Vděčí za to provedení z dvoubarevného vstřikovaného plastu, který na světle vytváří působivé efekty.
  • jelikož jedno sluchátko jen nepatrně přesahuje hmotnost 4 gramů , je v nich zabudovaná baterie s kapacitou 40 mAh. Díky extrémně nízké spotřebě energie vydrží hrát nepřetržitě při maximálním výkonu až 4 hodiny v režimu stereo nebo 5 hodin v režimu mono. Sluchátka se dobíjejí za 1,5 hodiny, samotné pouzdro za 2,5 hodiny. V pohotovostním režimu vydrží sluchátka zhruba 6 a půl dne.
  • pokud ale chcete na cestách poslouchat hudbu více, krabička vám kapacitu zvýší až na 12 hodin .
  • po vyjmutí sluchátek z nabíjecího doku se sluchátka aktivují a automaticky se spárují s vaším smartphonem, tabletem či notebookem. Po opětovném vložení do krabičky se Mi AirDots samy odpojí a následně vypnou
 

technická specifikace

Konektivita: Bluetooth 5.0
Impedance: 16 ohmů
Dosah Bluetooth: 10 metrů
Citlivost: 106 ą 3 dB
Baterie: 30mAh Li-ion
Výdrž na jedno nabití: až 2 hodiny
Pohotovostní doba: 12 hodin
Doba hovoru: až 4 hodiny
Váha sluchátek: 4,2 gramy
Rozměry krabičky: 62 × 42 × 26 milimetrů
Hmotnost s krabičkou: 39 gramů
>

Obsah prodejního balení:

sluchátka
nabíjecí dok
nabíjecí kabel
silikonové špunty
>
Xiaomi Mi Air Dots, Black
bylo přidáno do katalogu 26. 04. 2019.

Recenze Xiaomi Mi Air Dots, Black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky