Xiaomi Haylie LS01, Black

Cena s DPH
999 Kč
919,- Kč
Cena bez DPH: 760 Kč
DOSTUPNOST
očekáváme naskladnění
14.08.2020 (více než 10 ks volných) [?]
Kód produktu: 409628
  Xiaomi

POPIS: Xiaomi Haylie LS01, Black [8596311110665]

Xiaomi Haylie LS01 jsou elegantní a praktické inteligentní hodinky s množstvím funkcí. Nabízejí jasný a ostrý displej, měření tepu v reálném čase, umožňují sledování kvality spánku a podporují až 9 sportovních režimů.

Proč koupit Xiaomi Hayle LS01?

 • 1.3 "zaoblený displej
  Haylie LS01 jsou osazeny 1.3 palcovým dotykovým a barevným displejem s rozlišením až 240 x 240 pixelů. Ten zobrazí všechny užitečné informace v ostrých a jasných barvách. Například i jméno volajícího ze smartphonu.
 • Měření tepu v reálném čase
  Hodinky umožňují měření tepu srdce v reálném čase a 24 hodin denně nebo jen tehdy, když to právě potřebujete. Dokáží přesně monitorovat puls, změny srdečního rytmu, což je užitečné i při sportovních aktivitách, pokud chcete mít například stabilní tempo při určitém zvoleném rozsahu. Při překročení zvolené spodní a vrchní hranice, Vás hodinky ihned upozorní vibracemi, které jsou dostatečně silné.
 • 9 sportovních režimů
  Na hodinkách si můžete zvolit měření až 9 různých sportovních režimů. Konkrétně chůzi, běh, turistiku, cyklistiku, běžecký pás, fitko (posilky), horolezectví, spinning nebo jógu. Hodinky dokáží měřit kroky, ujetou vzdálenost, spálené kalorie a možnost používání stopek. Na základě těchto funkcí jsou přizpůsobeny jednotlivé sportovní aktivity. Pokud si například zvolíte fitko, kdy budete mít různé cviky a mezi nimi pauzu, poslouží mezi cviky právě stopky, aby bylo měření a zaznamenávání co nejefektivněji. Jednotlivé i historické hodnoty můžete sledovat v aplikaci.
 • Dlouhá výdrž baterie
  Pohotovostní doba hodinek je až 14 dní na jedno nabití. Při běžném používání s propojením se smartphonem a pravidelném měření tepu srdce však třeba počítat s výdrží kolem 10 dní, což je stále velmi slušná výdrž.
 • sledování spánku
  Xiaomi Haylie LS01 dokáží měřit i kvalitu Vašeho spánku. Po probuzení si tak víte podívat jak dlouho jste byli v lehkém spánku a jak dlouho v hlubokém spánku, případně zda jste se během noci probudili. Na základě těchto údajů Vám v aplikaci zobrazí doporučení pro lepší a zdravější spánek a samozřejmě skóre kvality Vašeho spánku.
 • Upozornění na příchozí hovor a notifikací
  Hodinky komunikují se smartphonem pomocí bluetooth, díky tomu můžete vidět i jméno volajícího přímo na hodinkách. Je možné hovor odmítnout přímo na hodinkách. Samozřejmostí jsou i upozornění z aplikaci jako například Messenger, Whatsapp, Gmail, Facebook, Instagram, Twitter či jiné. Zprávy je možné číst i přímo na hodinkách.
 • Různé ciferníky a možnost přizpůsobení vzhledu
  Hodinky mají na výběr hned několik předdefinovaných ciferníků, ty je však možné rozšířit i prostřednictvím dalších aplikaci, vzhled si tedy víte téměř libovolně přizpůsobit.

technická specifikace

displej
velikost: 1.3 "
rozlišení: 240 x 240 px
technologie: TFT LCD
velikost
Rozměry těla: 40.9 x 35.7 x 11.6 mm (bez řemínku)
řemínek: 253.8 x 26.3 mm
hmotnost: 34 g
data
Bluetooth: v4.2
Baterie
výdrž: do 10 dnů
kapacita: 210 mAh Li-ion
Ostatní
voděodolnost: IP68 (nedoporučujeme vystavit tlaku vody/páry nebo jiným elementem)
Heart Rate: ano
Fitness Tracking: ano
Call & Message Reminder: ano
Sleep Monitoring: ano
Stand Reminder & Find My Phone: ano
kompatibilita: Android 4.4 a vyšší
iOS 9.0 a vyšší

Obsah prodejního balení:

 • Xiaomi Hayle LS01
 • nabíjecí kabel
 • dokumentace
Xiaomi Haylie LS01, Black
bylo přidáno do katalogu 03. 07. 2020.

Recenze Xiaomi Haylie LS01, Black

Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
možnosti platby - podporované platobné metódy a banky