Uncharted: The Lost Legacy

Nové
469,- Kč
CENA S DPH
Po dohrání odkoupíme nazpět
DOSTUPNOST
očekáváme naskladnění
29.11.2017 (více než 10 ks volných) [?]
Kód produktu: 361753

Sonynevhodné pro věkovou skupinu nezletilých do 15 letanglická verze

POPIS: Uncharted: The Lost Legacy [PS4]


Poprvé v historii série Uncharted přichází první samostatné dobrodružství. Fanoušky oblíbená postava, Chloe Frazer, se kterou se hráči poprvé setkali ve hře Uncharted 2: Among Thieves , se spojí se známou vojandou a zručnou takticky, Nadine Ross, se kterou jste se seznámili ve hře Uncharted 4: A Thief’s End . Společnými silami se snaží získat pověstný indický artefakt, Ganesh kapusta a udržet ho z dosahu nemilosrdného válečného zbohatlíka. Při jeho hledání se společně vydají hluboko do indických hor. Na jejich cestě se učí spolupracovat při odhalování záhady mocného artefaktu, probojují se nelítostnými protivníky a ochrání kraj před úpadkem do chaosu.

Jedna z nejpopulárnějších postav v sérii, Chloe Frazer byla poprvé představena ve hře Uncharted 2: Among Thieves a naposled se objevila v Uncharted 3: Drake'S Deception . Chloe je nechvalně známá lovkyně pokladů, které důvtip, archeologické znalosti a improvizace soupeří i se samotným Nathanem Drakem. Také je známá díky svým bojovým schopnostem, ale i dovednostmi za volantem. Je impulzivní a řada improvizuje, často se spoléhá pouze na svou bystrost. Její způsoby jsou často na pokraji morálních hranic, ale vždy přinášejí výsledky, díky čemuž je po jejím službách vysoká poptávka. Nicméně, i ona mas voje hranice a když začne přituhovat, nebojí se snížit své ztráty.

Nadine Ross se poprvé představila ve hře Uncharted 4: A Thief’s End jako vůdkyně Shoreline, jihoafrické polovojenské organizace, kterou si najal hlavní antagonista příběhu, Rafe Adler. Po zrušení Shoreline, se Nadine stává agentkou na volné noze a vojandou. Je známá svým klidným, vypočítavým vystupováním při každé zakázce a každém souboji. Vždy se snaží mít navrch a nikdy nezklame.

Hra Uncharted: The Lost Legacy staví na kritiky uznávaném herním stylu a vyprávění příběhu Uncharted 4: A Thief’s End , představuje všechny charakteristické znaky příběhu, což zahrnuje i bohatý video příběh, nové exotické destinace, složité hádanky a akcí nabité části.


 • Oblíbené hrdinky ze série, Chloe Frazer a Nadine Ross.
 • Získejte legendární artefakt, Ganesh kapusta.
 • Prozkoumejte nový příběh a exotické destinace.
 • Bojujte proti nelítostnému válečnému vůdci v sužované oblasti Indie. • Uncharted: The Lost Legacy - PS4
  ohodnocené 5 z 5 na základě 4 hodnocení
  Uncharted: The Lost Legacy
  bylo přidáno do katalogu 07. 12. 2016.

  Související produkty

  Recenze Uncharted: The Lost Legacy

  Zatím nikdo nepřidal hodnocení.
  možnosti platby - podporované platobné metódy a banky